Jacek Rozenek to postać doskonale znana polskim widzom telewizji. Gwiazdor „Barw Szczęścia” w ubiegłym roku przeszedł udar mózgu, który miał naprawdę nieprzyjemne skutki, a dojście do sprawności zajęło aktorowi wiele miesięcy.

Okazuje się jednak, że w podczas rehabilitacji i dalszego leczenia Jacek Rozenek mierzy się z wieloma problemami sam. Od rozstania z Roksaną Gąską w życiu aktora nie pojawiła się bowiem żadna nowa kobieta. Czy Jackowi Rozenkowi nie dokucza samotność? Artysta postanowiła powiedzieć kilka słów na ten temat.

Jacek Rozenek wciąż pozostaje singlem! Czy samotność nie daje się aktorowi we znaki? Sam zainteresowany postanowił skomentować swój wolny stan!

Aktor był w przeszłości dwukrotnie żonaty, a po rozwodzie z Małgorzatą Rozenek-Majdan związał się na pewien czas z Roksaną Gąską. Ta relacja nie przetrwała jednak próby czasu, a chwile po niej doszło do tragicznych wydarzeń w życiu Jacka Rozenka, czyli udaru, którego doznał podczas jazdy samochodem. Na szczęście nie spowodował zdarzenia drogowego, udało mu się zjechać na parking i tam natychmiast udzielono mu pomocy.

Choć rokowania nie były optymistyczne to aktor się nie poddawał i poddał specjalistycznej rehabilitacji i leczeniu w ośrodku. Za tą sprawą udało się aktorowi odzyskać znaczną część sprawności, choć do pełni sił jeszcze długa droga.

Jak sam ocenia, w porównaniu do początków leczenia jego stan obecnie jest bardzo dobry. Jedyny problem to bieganie, ale i w tej aktywności nie chce się poddawać.

„Czasami odczuwam samotność, ale gdy byłem z kimś w związku, też czułem się przeciążony" - zdradza w rozmowie z tygodnikiem „Twoje Imperium”, cytowany przez Pomponik.

Jak sam mówi, nie czuje się jednak samotny, a wolny czas spędza na realizacji wielu swoich pasji i zainteresowań.

Jacek Rozenek/screen Youtube @Wirtualna Polska
Jacek Rozenek/screen Youtube @Wirtualna Polska
Jacek Rozenek/Youtube @Wirtualna Polska

Jak informował portal "Życie": JUŻ WIADOMO, JAKA POGODA NASTANIE W BOŻE NARODZENIE I STYCZNIU 2021! CZY UCZNIOWIE BĘDĄ MIELI BIAŁE FERIE ZIMOWE? SYNOPTYCY PODALI NAJNOWSZĄ PROGNOZĘ

Przypomnij sobie: CENY KARPIA NA WIGILIĘ 2020 MOGĄ ZASKOCZYĆ POLAKÓW? ILE TRZEBA BĘDZIE ZAPŁACIĆ ZA KILOGRAM TEJ RYBY? W WIELU SKLEPACH NIE KUPIMY ŻYWEGO KARPIA

Portal "Życie" pisał również: CZY CZEKA NAS TRZECIA FALA PANDEMII? NIEPOKOJĄCE WIEŚCI Z WIELU KRAJÓW. MATEUSZ MORAWIECKI MÓWI, ŻE POLACY MUSZĄ BYĆ GOTOWI NA KAŻDĄ EWENTUALNOŚĆ

Pisaliśmy również o: KRZYSZTOF JACKOWSKI PRZEPOWIEDZIAŁ, CO CZEKA NAS W 2021 ROKU. CZEGO TRZEBA SIĘ SPODZIEWAĆ? JEGO WIZJE O PRZYSZŁOŚCI NIE BRZMIĄ OPTYMISTYCZNIE