Jak podaje portal "Pikio", Danuta Martyniuk postanowiła definitywnie zakopać topór wojenny i odbudować relacje z matką swojej wnuczki. Żona Zenka Martyniuka postanowiła zaprosić byłą żonę Daniela na kolację Wigilijną. Co na tą dość zaskakującą propozycję Ewelina?

Tego nikt się nie spodziewał

Danuta Martyniuk przyznała, że bardzo chciałaby spędzić święta Bożego Narodzenia wspólnie ze swoja małą wnuczką. Dlatego też zdecydowała się zaprosić byłą żonę Daniela na Wigilię do Białegostoku. Jest to posunięcie dość zaskakujące, biorąc pod uwagę niedawne gorzkie słowa, jakie z ust żony Zenka Martyniuka słyszała Ewelina.

Danuta Martyniuk/ YouTube @Przambitni.pl
Danuta Martyniuk/ YouTube @Przambitni.pl
Danuta Martyniuk/ YouTube @Przeambitni.pl

Przypomnijmy, Danuta Martyniuk zarzuciła swojej byłej już synowej między innymi o wykorzystywanie finansowe jej rodziny, wypominając przedmioty kupione małej Laurze, czy pierścionek zaręczynowy wręczony jej przez Daniela. Swoje trzy grosze dorzucił sam Daniel Martyniuk obrażając rodziców byłej żony.

Ewelina odesłała swojej byłej teściowej wszystkie rzeczy, zapowiadając jednocześnie wkroczenie na drogę sądową, jeśli rodzina Martyniuków w dalszym ciągu będzie szargała dobre imię jej samej i bliskich. Po tym oświadczeniu ton wypowiedzi Danuty Martyniuk i jej syna uległ diametralnej zmianie.

Danuta Martyniuk przeprosiła i przyznała, że z jej ust padło wiele przykrych słów, które padły, gdy górę nad żoną Zenka wzięły złe emocje. Podkreśliła wówczas, że chce mieć dobry kontakt z byłą synową i wnuczką. Także Daniel zapewnił, że chce mieć z byłą partnerką przyjacielskie relacje i być dobrym ojcem dla Laury.

Danuta Martyniuk/ YouTube @Przeambitni
Danuta Martyniuk/ YouTube @Pudelek
Danuta Martyniuk/ YouTube @Pudelek

Niewiadomo, czy Ewelina zdecyduje się spędzić święta u Martyniuków, bo dziewczyna nie zdecydowała się zareagować publicznie na wystosowane zaproszenie, do czego oczywiście ma pełne prawo.

Myślicie, że Ewelina przyjmie zaproszenie od Danuty Martyniuk?

To też może cię zainteresować: Dziennikarz TVN ujawnił, co stracił. Jego słowom towarzyszyły gorzkie łzy. Widzowie byli poruszeni bolesnym wyznaniem

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Poruszające wyznanie Tomasza Lisa dotyczące choroby. Zdradził, jakie były jego pierwsze słowa, gdy odzyskał przytomność. Było naprawdę źle

O tym się mówi: Zespół Golec uOrkiestra otrzyma dużo mniejszą dotację z Funduszu Wsparcia Kultury. Bracia Golec są zbulwersowani. Ile dostaną