Jak doskonale pamiętamy, podczas rozwodu Daniela Martyniuka z jego byłą żoną, najbardziej zaangażowana w całą sprawę była Danuta Martyniuk. Natomiast jej mąż, Zenon Martyniuk niekoniecznie chciał publicznie wytykać błędy czy też rozwiązywać konflikty, które powinny zostać zażegnane pomiędzy Danielem, a Eweliną.

Martyniukowie bali się o utratę kontaktu z Laurą

Nie da się jednak ukryć, że zarówno Zenek Martyniuk, jak i Danuta Martyniuk najbardziej obawiali się o to, że rozwód jego syna spowoduje iż stracą oni kontakt ze swoją ukochaną wnuczką Laurą. Okazuje się jednak, że tak się nie stało!

Jak informuje portal Pudelek, ostatnio Martyniukowie odwiedzili rodzinę byłej żony Daniela. Wszystko po to, aby spędzić przedświąteczny czas z malutką Laurą!

Zenek Martyniuk / YouTube:  TVP Info
Zenek Martyniuk / YouTube: TVP Info

Dziadek jest niesamowicie dumny ze swojej wnuczki!

Nie da się ukryć, że sam Zenek Martyniuk jest po prostu zakochany w Laurze i nieustannie ją wychwala. Muzyk nie może wyjść z podziwu nad tym, jak mądra i rezolutna jest mała dziewczynka!

- Ma niecałe 2 latka, bo dopiero w lutym skończy, a już kolory rozpoznaje. Cały czas w kółko powtarza tylko "dziadzia", "dziadzia". Nawet jak ze mną rozmawia na Facetime, to ciągle mówi "dziadzia" – wyznał Martyniuk podczas wywiadu dla portalu „Fakt”.

Co więcej, dumny dziadek wyznał, że Laura najlepiej bawi się przy utworach „Akcentu”. Podobno obecnie jej ulubioną piosenką jest „Nie wolno zabić tej miłości”. Czy Laura wyrośnie zatem na kolejną gwiazdę?

Jak informował portal "Życie": MARCIN TYSZKA BYŁ MOCNO ZASKOCZONY TYM, CO WYDARZYŁO SIĘ PODCZAS JEGO WIZYTY W JEDNYM Z KOŚCIOŁÓW. O CO DOKŁADNIE CHODZI

Przypomnij sobie: CENY KARPIA NA WIGILIĘ 2020 MOGĄ ZASKOCZYĆ POLAKÓW? ILE TRZEBA BĘDZIE ZAPŁACIĆ ZA KILOGRAM TEJ RYBY? W WIELU SKLEPACH NIE KUPIMY ŻYWEGO KARPIA

Portal "Życie" pisał również: SYNEK MARTY KACZYŃSKIEJ JEST JUŻ DUŻYM CHŁOPCEM! JAK ZNANA PRAWNICZKA SPĘDZA CZAS ZE SWOIM DZIECKIEM? SĄ NAJNOWSZE ZDJĘCIA STASIA

Z życia gwiazd: KRZYSZTOF JACKOWSKI PRZEPOWIEDZIAŁ, CO CZEKA NAS W 2021 ROKU. CZEGO TRZEBA SIĘ SPODZIEWAĆ? JEGO WIZJE O PRZYSZŁOŚCI NIE BRZMIĄ OPTYMISTYCZNIE