Marcin Tyszka to jeden z najbardziej znanych polskich fotografów. Mężczyzna na co dzień współpracuje z naszymi wielkimi gwizdami. W ostatnim czasie chętnie oddaje się także podróżom, a także jest jednym z jurorów w „Top Model”.

Fotograf był oburzony tym, co zobaczył!

Co więcej, ostatnio w mediach zrobiło się także głośno na temat ukrytych talentów ogrodniczych mężczyzny. Okazuje się bowiem, że ostatnio pomógł on urządzać ogród Julii Wieniawie!

Fotograf nieustannie pozostaje w kontakcie ze swoimi fanami dzięki mediom społecznościowym. Mężczyzna nieustannie udostępnia swoje zdjęcia na Instagramie. Nie brakuje tam także jego osobistych przemyśleń!

Jak się okazuje, kilka dni temu Marcin Tyszka znalazł się na prywatnym nabożeństwie w jednym z kościołów. Fotograf był tak bardzo oburzony tym, co zobaczył w świątyni, że postanowił podzielić się swoimi spostrzeżeniami z obserwatorami!

Niespodziewany widok w świątyni!

Marcin Tyszka poinformował, że tuż po tym jak wszedł do kościoła jego oczom ukazała się elektroniczna taca! Wierni mogą za jej pośrednictwem wpłacać pieniądze przy użyciu karty płatniczej!

- Byłem na prywatnym zamkniętym nabożeństwie. Trudno pominąć te świecące automaty przy wejściu. Każdy ma prawo, wydawać pieniądze gdzie chce. Ale ja czuję mega zgrzyt – napisał artysta na swoim profilu.

Fotograf przemyślał całą sytuację i postanowił promować na swoim profilu zbiórkę, którą rozpropagowuje także Małgorzata Kożuchowska. Wszystkie środki zebrane podczas niej zostaną przekazane na pomoc najbardziej potrzebującym dzieciom w naszym kraju!

Jak informował portal "Życie": INSTYTUT METEOROLOGII I GOSPODARKI WODNEJ WYDAŁ BARDZO WAŻNY KOMUNIKAT! MIESZKAŃCY NIEKTÓRYCH WOJEWÓDZTW MUSZĄ DZIŚ BARDZO UWAŻAĆ

Przypomnij sobie: MARYLA RODOWICZ JEST NIE TYLKO ZNANĄ PIOSENKARKĄ, ALE TAKŻE SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ! CZYM ZAJMUJĄ SIĘ DZIECI GWIAZDY

Portal "Życie" pisał również: SYNEK MARTY KACZYŃSKIEJ JEST JUŻ DUŻYM CHŁOPCEM! JAK ZNANA PRAWNICZKA SPĘDZA CZAS ZE SWOIM DZIECKIEM? SĄ NAJNOWSZE ZDJĘCIA STASIA