Nie ulega wątpliwości, że Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najpopularniejszych aktorek w naszym kraju. Gwiazda słynie ze swoich idealnie dobranych stylizacji, którymi niejednokrotnie olśniewa fanów. Tak było także i tym razem.

Niezwykła klasa aktorki!

Jak informuje portal VIVA, Małgorzata Kożuchowska totalnie poczuła już klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Z tego powodu gwiazda postanowiła opublikować na Instagramie zdjęcia w świątecznej stylizacji. Fani byli zachwyceni nie tylko samym outfitem gwiazdy, ale także zmianami jakie zaszły w jej fryzurze!

Stylizacje, w których lubuje się gwiazda są przeważnie klasyczne i eleganckie. Nie da się ukryć, że aktorka wygląda w nich zawsze nad wyraz kobieco. Jak się okazuje, fani mają powody do radości, bowiem Małgorzatę Kożuchowską będzie można usłyszeć i zobaczyć w telewizyjnym koncercie kolęd, który został zrealizowany przez Grzegorza Urbana na Jasnej Górze.

- W przepięknej scenografii bazyliki na Jasnej Górze nagraliśmy dla Was koncert kolęd w pięknych aranżacjach Grzegorza Urbana! No czad! Wierzę,że w ten wigilijny wieczór choć na moment poczujemy, że jesteśmy razem, że wywołamy uśmiech i ciepło w Waszych sercach – napisała aktorka w swoim ostatnim poście.

Fani są pod wrażeniem!

Uwagę fanów przyciągnęło jednak zdjęcie, jakie opublikowała gwiazda. Aktorka ma na sobie piękną sukienkę, z bufiastymi rękawami i mocno błyszczącym motywem. Internauci nie przeszli obojętnie także obok fryzury gwiazdy.

Małgorzata Kożuchowska postanowiła bowiem zapuścić swoje włosy, które przez lata były zawsze bardzo krótkie. Obecnie ich długość sięga już za ucho, a na ostatnim zdjęciu aktorka zdecydowała się na upięcie ich delikatnymi spinkami. To idealna świąteczna stylizacja!

Jak informował portal "Życie":GWIAZDA „M JAK MIŁOŚĆ” ZDRADZIŁA WYSOKOŚĆ EMERYTURY. TERESA LIPOWSKA PRZYZNAŁA, ŻE UDZIAŁ W SERIALU RATUJE JEJ DOMOWY BUDŻET! O JAKIEJ SUMIE MOWA

Przypomnij sobie: PROGRAM WOLONTARIATU PRACOWNICZEGO NIEBAWEM PONOWNIE ZOSTANIE URUCHOMIONY. STOŁECZNI URZĘDNICY BĘDĄ POMAGAĆ W WALCE Z KORONAWIRUSEM. CZYM BĘDĄ SIĘ ZAJMOWAĆ

Z życia gwiazd: AGNIESZKA WOŹNIAK-STARAK SPOTYKA SIĘ Z KIMŚ NOWYM? ZASKAKUJĄCE DONIESIENIA DZIENNIKA. PAPARAZZI UCHWYCILI GWIAZDĘ NA NOCNYM SPACERZE Z MĘŻCZYZNĄ