17 lat temu tym żyła cała Polska. Michał Wiśniewski i Mandaryna pobrali się w Kirunie, na biegunie północnym. Ich wystawna ceremonia wyglądała jak z bajki.

Jedna z najsłynniejszych wówczas celebryckich par ochoczo ujawniła kulisy – ślub był transmitowany w mediach. Michał i Marta Wiśniewscy wyglądali na szczęśliwych. Nie wiedzieli jeszcze, jak dalej potoczą się ich losy.

Michał Wiśniewski i Mandaryna. Źródło: Youtube
Michał Wiśniewski i Mandaryna. Źródło: Youtube

Minęło 17 lat od ślubu Michała Wiśniewskiego i Mandaryny

Warto przypomnieć, że ślub pary oglądały setki tysięcy Polaków na antenie TVN-u, w ich reality show „Jestem, jaki jestem” poświęcono na niego cały odcinek. Nie tylko miejsce było nietuzinkowym wyborem.

Para zdecydowała się m.in. na powóz, który ciągnęły renifery, czy sypialnię z lodu. Plejada zauważa, że to historyczny celebrycki ślub. Para poznała się w 2000 roku, w 2002 roku wzięli ślub cywilny, zaś w 2003 – kościelny, prawdziwa ceremonia marzeń.

Michał Wiśniewski i Mandaryna. Źródło: Youtube
Michał Wiśniewski i Mandaryna. Źródło: Youtube

Podobno ślub cywilny brali nietypowo – Marta w dresie, a Michał z nogą w gipsie. O terminie zdecydowali… nad ranem w dzień ceremonii. Sam Wiśniewski wspominał, że „był to bardzo prostacki krok”. Postanowił nadrobić go ślubem marzeń w Kirunie.

W momencie, gdy uczestniczyli w ceremonii na biegunie, mieli już dwoje dzieci, Xaviera i Fabienne. Ślub odbył się 10 grudnia 2003 roku w specjalnie zbudowanej kaplicy.

W ceremonii udział brało 100 osób, wynajęto dla nich samolot. Najpierw ochrzczono dwoje dzieci, a następnie ich rodzice, Michał i Marta Wiśniewscy, wzięli ślub.

Mandaryna miała na sobie suknię z 30 tysiącami brylantów i pióra we włosach oraz buty z koronki, a Wiśniewski wybrał srebrny garnitur. Same kreacje na ślub kosztowały 40 tys. złotych.

Wiśniewscy zorganizowali także wesele, na którym alkohol lał się strumieniami, goście świetnie się bawili. Następnie państwo młodzi znaleźli się w lodowej sypialni.

Od tego czasu minęło już wiele lat i wydarzeń – Michał Wiśniewski obecnie ma już piątą żonę, Polę, i niebawem po raz kolejny zostanie ojcem. Mandaryna wybrała swoją pasję – ma własną szkołę tańca.

To też może cię zainteresować: GDAŃSK: ZDARZAJĄ SIĘ AWARIE TRAMWAJÓW I AUTOBUSÓW. MIASTO PRZEZNACZYŁO PONAD MILION ZŁOTYCH NA NAPRAWY POJAZDÓW KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: KRAKÓW: POLICJA PROWADZI KONTROLE W SKLEPACH I GALERIACH HANDLOWYCH. WYKRYTO KILKADZIESIĄT NIEPRAWIDŁOWOŚCI. WIADOMO JAK WYGLĄDAJĄ OSTATNIE STATYSTYKI

O tym się mówi w Polsce: CZY CZEKA NAS TRZECIA FALA PANDEMII? NIEPOKOJĄCE WIEŚCI Z WIELU KRAJÓW. MATEUSZ MORAWIECKI MÓWI, ŻE POLACY MUSZĄ BYĆ GOTOWI NA KAŻDĄ EWENTUALNOŚĆ

O tym się mówi na świecie: HARRY I MEGHAN ZNÓW NARAZILI SIĘ KRÓLOWEJ ELŻBIECIE II. MONARCHINII JEST OBURZONA ICH ZACHOWANIEM. CO SIĘ STAŁO

Z życia gwiazd: KIM JEST PRZYJACIEL AGNIESZKI WOŹNIAK-STARAK? POJAWIŁY SIĘ POGŁOSKI, ŻE GWIAZDA MOŻE LICZYĆ NA KOLEGĘ Z BRANŻY. MĘŻCZYZNA SPOTYKAŁ SIĘ Z MAGDA MOŁEK