Jak podaje portal "Plotek", Harry i Meghan przyspożyli królowej Elżbiecie w tym roku bardzo wielu zmartwień. Monarchinii ponoć nie kryje oburzenia tym, że jej wnuk wspólnie z żoną w tajemnicy przekazali jeden z podarunków ślubnych. Spekuluje się, że to nie sam gest wywołał negatywne emocje, ale mające się za nim kryć dodatkowe znaczenie.

Trudne relacje Harry'ego z rodziną królewską

Królowa Elżbieta, podobnie jak cała rodzina królewska nie mieli powodów do radości, kiedy Harry wspólnie z żoną postanowili wycofać się z życia na dworze i przenieśli się do Stanów Zjednoczonych. Jak się okazuje zaufanie monarchinii po raz kolejny zostało wystawione przez małżonków na próbę. Co wymyślili tym razem?

YouTube

Już niebawem na świecie pojawi się pierwsze dziecko księżniczki Eugeni i Jacka Brooksbanka, w związku z czym, małżonkowie zaczęli rozglądać się za spokojnym miejscem, z dala od hałaśliwego miasta. Harry wspólnie z Meghan zaoferowali swoją, otrzymaną w prezencie od królowej posiadłość.

Jeszcze przed ślubem księcia Harry'ego z Meghan przeprowadzono gruntowny remont posiadłości, który pochłonął niemałe środki finansowe. Królowa Elżbita II była w niemałym szoku dowiadując się, że przekazanie posiadłości odbyło się za jej plecami!

YouTube

"The Glob" poinformował, że królowa przeżyła ogromny szok, kiedy do posiadłości w listopadzie wprowadziła się księżniczka Eugenia wspólnie z mężem. Było to jednoznacznym znakiem, że Harry nie zamierza wrócić do Wielkiej Brytanii. Monarchinii miała to potraktować również, jako "ostateczny policzek".

Co sądzicie o całej sytuacji?

To też może cię zainteresować: Czy w brytyjskiej rodzinie królewskiej znów szykuje się skandal? Była partnerka jednego z synów królowej Elżbiety II opowiedziała o ich związku

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kim jest przyjaciel Agnieszki Woźniak-Starak? Pojawiły się pogłoski, że gwiazda może liczyć na kolegę z branży. Mężczyzna spotykał się z Magda Mołek

O tym się mówi: Czy czeka nas trzecia fala pandemii? Niepokojące wieści z wielu krajów. Mateusz Morawiecki mówi, że Polacy muszą być gotowi na każdą ewentualność