Jak informuje portal Onet, kiedy w naszym kraju ogłoszone zostały wyniki wyborów prezydenckich, Jerzy Stuhr znalazł się w szpitalu. Wyszedł z niego dokładnie 28 lipca tego roku. Jak się okazuje, stan aktora był bardzo poważny. Aktor doznał bowiem udaru!

Jerzy Stuhr był w bardzo ciężkim stanie!

Informacje o dość poważnym stanie zdrowia aktora potwierdziła także jego żona, Barbara Stuhr. Według informacji przekazanych przez kobietę, aktor przeszedł już raka, a także dwa zawały serca. Tym razem Jerzy Stuhr walczył więc o życie po raz czwarty!

W rozmowie z dziennikarzami „Tygodnika Powszechnego” aktor zaznaczył, że to nie udar, ani choroba nowotworowa była dla niego najgorsza, ale zawał. Przyszedł on bowiem znienacka i gwałtownie wpłynął na stan jego zdrowia.

Jerzy Stuhr przyznał jednak, że ostatni udar również był dla niego dość ciężkim doświadczeniem. Nie mógł bowiem wyrazić swoich myśli. Zaznaczył jednak, że stan był dość krótkotrwały i dzięki ćwiczeniom z logopedą szybko wrócił do zdrowia.

Aktor nie zamierza jeszcze odpoczywać!

Aktor przyznaje, że zawsze kiedy uda mu się pokonać chorobę wie, że dostał jeszcze jedną szansę od losu, którą powinien dobrze wykorzystać.

- To moje jednostkowe doświadczenie. I przekonanie: o Jezu, wywinąłem się, teraz to się dopiero zacznie – mówił aktor.

Co więcej, aktor zaznaczył, że wspólnie ze swoją ukochaną żoną planują niebawem wyruszyć w długą podróż. Jak się okazuje, planują zwiedzić całe Włochy!

Źródło: www.whosdatedwho.com

Jak informował portal "Życie": CZY CZEKA NAS TRZECIA FALA PANDEMII? NIEPOKOJĄCE WIEŚCI Z WIELU KRAJÓW. MATEUSZ MORAWIECKI MÓWI, ŻE POLACY MUSZĄ BYĆ GOTOWI NA KAŻDĄ EWENTUALNOŚĆ

Przypomnij sobie: GDAŃSK: ZDARZAJĄ SIĘ AWARIE TRAMWAJÓW I AUTOBUSÓW. MIASTO PRZEZNACZYŁO PONAD MILION ZŁOTYCH NA NAPRAWY POJAZDÓW KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ

Portal "Życie" pisał również: WRACA SPRAWA NIEWIARYGODNIE WYSOKICH WYPŁAT DLA ARTYSTÓW! CZY BAYER FULL ORAZ BRACIA GOLEC OTRZYMALI JUŻ SWOJE ZAPOMOGI

Z życia gwiazd: KIM JEST PRZYJACIEL AGNIESZKI WOŹNIAK-STARAK? POJAWIŁY SIĘ POGŁOSKI, ŻE GWIAZDA MOŻE LICZYĆ NA KOLEGĘ Z BRANŻY. MĘŻCZYZNA SPOTYKAŁ SIĘ Z MAGDA MOŁEK