Jak podaje portal "Super Express", już jakiś czas temu na jaw wyszło, że jakiś czas temu Ewa Drzyzga miała romans z Andrzejem Sołtysikiem! Długo nie było wiadomo, dlaczego para się rozstła. Jakie teraz łączą ich relacje?

Romans Ewy Drzyzgi i Andrzeja Sołtysika

Dziennikarze poznali się w latach 90., kiedy pracowali w krakowskim oddziale radia RMF FM. Drzyzga studiowała wówczas rusycystykę i prowadziła w radiu serwisy informacyjne. Andrzej Sołtysik jako student filmoznawstwa z kolei tłumaczył na polski informacje z zagranicy. Z miejsca przypadli sobie do gustu i spędzali ze sobą dużo czasu.

YouTube

Andrzej Sołtysik podkreślił w jednym z wywiadów, że Ewa była bardzo utalentowana i "coś umiała", podczas gdy on był zupełnie zielony. Ze względu na to, że ostatni serwis nadawano o pierwszej w nocy a pierwszy o 4:30, Ewa i Andrzej nocowali w radiu. Długo krążyły plotki o tym, że są razem. Potwierdziły się one jednak dopiero, kiedy spędzili wspólnie sylwestra w 1991 roku.

Byli bardzo zgraną parą, jednak ich związek nie przetrwał próby czasu. Dlaczego? Andrzej Sołtysik zdradził, że nie było ku temu jakiegoś konkretnego powodu. Z czasem po prostu ich drogi zaczęły się coraz bardziej rozchodzić. Niedługo potem Ewa Drzyzga oszlała na punkcie swojego pierwszego męża Andrzeja Roszaka.

YouTube

Jakie są dziś ich relacje? Nieco bliższe od kiedy oboje pracują w programie "Dzień dobry TVN", ale Andrzej Sołtysik stanowczo podkreśla, że trudno to nazwać przyjaźnią.

Spodziewaliście się tego?

To też może cię zainteresować: Prezydent Andrzej Duda zamieścił poruszający wpis poświęcony Katarzynie Łaniewskiej. Internauci nie mogą pogodzić się z tym, co się stało

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Beata Szydło wciąż pamięta wyjątkowy dar od Katarzyny Łaniewskiej. Jak przebiegło ich spotkanie i co dostała była premier

O tym się mówi: Nieprawdopodobny wygląd noworodka. Dziecko tuż po porodzie wyglądało jak dorosły mężczyzna. Wszyscy byli mocno zdziwieni. O co chodzi