Najnowsze informacje o zmarłej Katarzynie Łaniewskiej. Prezydent Andrzej Duda zamieścił poruszający wpis poświęcony aktorce. Internauci nie mogą pogodzić się z tym, co się stało...

Jak już pisaliśmy, wczoraj media obiegła nieprawdopodobna wiadomość. Rzeczniczka PiS, Anita Czerwińska poinformowała o śmierci uwielbianej przez tysiące Polaków artystki, Katarzyny Łaniewskiej.

Kobieta odeszła w wieku 87 lat. Była aktorką zarówno filmową, jak i występowała na deskach teatru. Katarzyna Łaniewska największą popularność zdobyła dzięki roli w kultowej polskiej komedii “Kogel - Mogel”, a także w popularnym serialu “Plebania”.

Stan zdrowia nieustannie się pogarszał...

Stan zdrowia Katarzyny Łaniewskiej od jakiegoś czasu nieustannie się pogarszał. Kobieta przyznała, że traci wzrok, a ról uczy się ze słuchu. Miała trudności w poruszaniu się po własnym domu.

Kobieta odeszła wczoraj, 7 grudnia 2020 roku. Tysiące fanów zostało pogrążonych w żałobie, a wiele znanych osobistości żegna aktorkę w swoich mediach społecznościowych. Jedną z takich osób jest prezydent, Andrzej Duda.

- Odeszła Pani Katarzyna Łaniewska. Wspaniała Dama. Kochany Człowiek. Świetna, lubiana Aktorka. Miała 87 lat. Droga Pani Katarzyno, będzie nam Pani brakowało. RiP - napisał na Twitterze prezydent, Andrzej Duda.