Zaskakujące informacje dla wszystkich fanów kultowego serialu polskiego “Komisarz Alex”. Główny bohater odchodzi z serialu. Trwają poszukiwania aktora, który zajmie jego miejsce – kto ma na to szanse? Okazuje się, że jest kilka kandydatów. Koniecznie zobacz!

Jakiś czas temu Krystian Wieczorek, który aktualnie gra postać Piotra Górskiego w produkcji “Komisarz Alex” i jest opiekunem tytułowego psa poinformował publicznie, że odchodzi z serialu na rzecz innej zaproponowanej mu roli.

Powstało wiele spekulacji odnośnie tego, że mężczyzna odszedł z Telewizji Polskiej do stacji konkurencyjnej ze względu na liczne skandale polityczne partii rządzącej.

Jak twierdzi producent serialu, nie jest to prawdą.

To fake news, a robienie z tego sprawy politycznej to duże nadużycie, nierzetelność dziennikarska i wyraźne działanie na szkodę TVP. Krystian Wieczorek zgłosił nam, że dostał rolę w nowej produkcji konkurencyjnej stacji. Niestety, nie da się związanych z nią zajętości pogodzić ze zdjęciami do "Komisarza Aleksa"(...) – mówi producent Sławomir Jóźwik.

Kandydaci do roli opiekuna Alexa

Nową postacią, która ma pojawić się w serialu jest Adam Wilczak. Jest to chłopak po wielu przejściach, który stracił rodziców. Dzięki pomocy komendanta Stanisława Mędrzaka chłopak postanowił wstąpić do policji.

Do roli Adama Wilczaka wytypowano sześciu kandydatów. Są nimi: Lesław Żurek, Kamil Maćkowiak, Mateusz Król, Wojciech Czerwiński, Michał Czernecki oraz Karol Pocheć. Kto zatem pojawi się w serialu? Jeszcze nie wiadomo.

fot. wirtualnemedia.pl