Jak podaje portal "Super Express", Krzysztof Krawczyk doczekał się miana "prawdziwego amanta". Jak się okazuje piosenkarz postanowił poderwać kelnerkę. Napisał do niej liścik, który niejedną osobę wprawi w osłupienie. Wszystko wyszło na jaw dzięki żonie Krzysztofa Krawczyka!

Liścik miłosny od Krzysztofa Krawczyka

W trakcie koncertu granego w legendarnym barze "Cisza Leśna", Krzysztofowi Krawczykowi wpadła w oko pracująca tam prześliczna kelnerka. Niestety ku niezadowoleniu piosenkarza, dziewczyna nie była ani fanką jego twórczości, ani nie zwracała na niego uwagi jako na mężczyznę. Krawczyk nie zamierzał się jednak poddać i postanowił zrobić wszystko, żeby zdobyć kelnerkę.

Krzysztof Krawczyk wspólnie ze swoją żoną wykorzystują czas epidemii na zrobienie porządków na poddaszu swojego domu. W trakcie porządkowania zebranych przez lata rzeczy, udaje się im co jakiś czas znaleźć prawdziwe perełki. O jednym ze szczególnych wspomnień zdecydowała się opowiedzieć żona piosenkarza w rozmowie z portalem "Pomponik".

YouTube

Jak się okazuje, to właśnie ona była kelnerką, która wpadła w oko Krzysztofowi Krawczykowi. Jak przyznała nie była specjalną fanka jego muzyki i nie śledziła jego kariery. Podkreśliła, że to właśnie Krzysztof krawczyk walczył o tę miłość. Poderwanie przyszłej żony nie było wcale łatwe.

Żona piosenkarza pochwaliła się również romantyczną wiadomością, jaką na serwetce zostawił jej Krzysztof. "Słodka moja, chciałbym cię zapewnić, że wszystkie moje myśli są poświęcone Nam!" - napisał Krzysztof Krawczyk, zapewniając swoją ukochaną, że "jest w niej i po jej stronie", dodając najpiękniejsze ze słów "kocham cię".

YouTube

Spodziewaliście się tego po Krzysztofie Krawczyku?

To też może cię zainteresować: Magdalena Ogórek mocno zaskoczyła internautów swoim zdjęciem z wczesnej młodości. Gwiazda TVP miała sporo odwagi. Odsłania na nim sporo

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Gigantyczny "superwulkan" może zakończyć na Ziemi życie, jakie znamy? Naukowcy są mocno zaniepokojeni

O tym się mówi: Zaskakujące fakty o księciu Williamie i księżnej Kate. Okazuje się, że para śpi w osobnych sypialniach. Czy oznacza to kryzys w związku