Nieprawdopodobne informacje wprost z brytyjskiej rodziny królewskiej właśnie wypłynęły na światło dzienne. Okazuje się, że książę William i księżna Kate śpią w osobnych sypialniach. Czy oznacza to kryzys w ich związku?

Rodzina królewska oraz jej losy od wielu lat są jednym z najpopularniejszych tematów w mediach na całym świecie.

Wiele mówiło się o szokującej decyzji o samodzielnym życiu Harry’ego oraz Meghan, a także raz po raz na jaw wychodzą także nowe, nieznane dotychczas informacje o księżnej Dianie, której postać – co oczywiste – była niebywale oryginalna i budziła kontrowersję bardzo często łamiąc przyjęte konwenanse i etykietę królewską.

Najnowsze fakty dotyczą zaś księżnej Kate oraz jej męża, Williama. Okazuje się, że para śpi w osobnych sypialniach. O co chodzi?

Kryzys w związku?

Jak donoszą media, małżeństwo w najbliższych dniach odbędzie podróż po krajach Wielkiej Brytanii specjalną koleją królewską. Ten luksusowy pociąg ma 9 wagonów i przypomina najwyższej klasy apartamentowiec.

Okazuje się, że w pociągu nie przemyślano jednej kwestii – syplani dwuosobowych! Tak, to prawda! W kolei znajdują się sypialnie z pojedynczymi łóżkami, zatem księżna Kate oraz książę William będą musieli sypiać oddzielnie!

fot. viva.pl