Program „Królowe Życia” od lat przyciąga przed ekrany telewizorów wielu widzów. Oczywiście postacią, która cieszy się największą popularnością jest Dagmara Kaźmierska.

Kobieta cieszy się ogromną popularnością!

Nie da się ukryć, że podczas emisji popularnego programu Dagmara przeszła niesamowitą przemianę. Co więcej, kobieta wyznała widzom co dokładnie wydarzyło się w jej życiu i jakie konsekwencje poniosła w związku ze swoimi decyzjami sprzed kilku lat.

Dagmara jest także szczęśliwą mamą. Kobieta nieustannie mówi o swoim ukochanym synu Conanie, który choć nierzadko dostarczał jej kłopotów, jest jej oczkiem w głowie!

Bohaterka programu „Królowe Życia” uwielbia pozostawać w kontakcie ze swoimi fanami. Z tego też powodu nieustannie obecna jest w mediach społecznościowych, a swoje przemyślenia oraz wycinki z codzienności publikuje na Instagramie.

Osobiste wyznanie gwiazdy!

Jak się okazuje, z okazji wczorajszych Mikołajek kobieta opublikowała wpis, w którym zawarła dość osobiste przemyślenia.

Dagmara pokazała bowiem prezent, jaki dostała od swojego ukochanego syna. Jak się okazuje młody mężczyzna kupił mamie filiżankę identyczną z tą, którą ostatnio stłukła.

Gwiazda wyraziła w poście swoje podziękowania dla tajemniczego „Mikołaja”. Dodatkowo poprosiła swoich fanów, aby pamiętali, że najważniejsza w życiu jest miłość oraz wzajemne wsparcie. Nie zabrakło także słów skierowanych bezpośrednio do syna gwiazdy.

- KOCHAM CIĘ SYNCIU NAJBARDZIEJ NA ŚWIECIE ❤️❤️❤️JESTEŚ ŚWIATŁEM DLA MYCH OCZU ❤️POWIETRZEM DLA MOICH UST – napisała Dagmara Kaźmierska.

Jak informował portal "Życie": NAJNOWSZE INFORMACJE O STANIE ZDROWIA BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO. CZY BYŁEMU PREZYDENTOWI UDAŁO SIĘ POKONAĆ KORONAWIRUSA

Przypomnij sobie: CZY W BRYTYJSKIEJ RODZINIE KRÓLEWSKIEJ ZNÓW SZYKUJE SIĘ SKANDAL? BYŁA PARTNERKA JEDNEGO Z SYNÓW KRÓLOWEJ ELŻBIETY II OPOWIEDZIAŁA O ICH ZWIĄZKU

Portal "Życie" pisał również: WIELU FANÓW POPULARNEGO PROGRAMU BĘDZIE ZAWIEDZIONYCH OSTATNIĄ DECYZJĄ STACJI POLSAT. CZY "TANIEC Z GWIAZDAMI" NIE WRÓCI JUŻ NA ANTENĘ