Jak podaje portal "Super Express", Bronisławowi Komorowskiemu udało się wygrać z koronawirusem. Były prezydent czuje się już lepiej i dochodzi do siebie w swoim domu na Suwalszczyźnie. Przypomnijmy, były prezydent Bronisław Komorowski trafił ponad dwa tygodnie temu do Wojewódzkiego Szpitala Zakaźnego w stolicy w związku z zakażeniem koronawirusem.

Jak dziś czuje się Bronisław Komorowski?

Choć Bronisław Komorowski spędzał dużo czasu w leśnej guszy, nie udało mu się uniknąć zakażenia koronawirusem. W połowie listopada w rozmowie z "Super Expressem" były prezydent przyznawał, że od wielu miesięcy starał się unikać sytuacji mogących skutkować zarażeniem, jednak to mu się nie udało.

YouTube

Zakażenie przebiegało u niego w miarę łagodnie. U Komorowskiego pojawił się stan podgorączkowy i kaszel. Na szczęście najgorsze ma już za sobą. Wrócił do domu na Suwalszczyćnie, gdzie w gronie najbliższych dochodzi do siebie. Z każdym dniem były prezydent czuje się coraz lepiej.

Aktualne dane

W ostatnim dziennym raporcie opublikowanym przez Ministerstwo Zdrowia przekazano informację o nowych 9 176 nowych przypadkah zakażenia koronawirusem. Od początku epidemii potwierdzono w naszym kraju już 1 063 449 przypadków.

W związku z Covid-19 zmarło już łącznie 20 098 osób. Tylko w ostatnią niedzielę 6 grudnia poinformowano o śmierci 42 osób z powodu Covid-19 oraz 186 osób u których występowały choroby towarzyszące.

Myślicie, że w najbliższym czasie możemy spodziewać się spadku liczby zakażeń?

To też może cię zainteresować: Jak będą wyglądać nadchodzące święta Bożego Narodzenia? Meteorolodzy mają zdumiewające prognozy! Niemal wszyscy czekamy na dobre informacje

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wielu fanów popularnego programu będzie zawiedzionych ostatnią decyzją stacji Polsat. Czy „Taniec z gwiazdami” nie wróci już na antenę

O tym się mówi: Ceny za ulubiony owoc Polaków wzrosły o blisko połowę! Kupno kilograma pustoszy portfel. Jakie są przyczyny? Coraz mniej promocji na krajowe owoce