Nie ulega wątpliwości, że wpadki są nieodłącznym elementem programów prowadzonych na żywo. Jak się okazuje, w mijającym roku mieliśmy ich niezwykle dużo. Kto był niekwestionowanym mistrzem w błędach popełnianych na wizji?

Programy emitowane na żywo mają swoje prawa!

Jak informuje portal Plejada, jedną z najbardziej zapamiętanych, ale także najbardziej bulwersujących wpadek w 2020 roku była bez wątpienia sytuacja z udziałem Filipa Chajzera. Przypomnijmy, że prezenter w programie „Dzień Dobry TVN” udał atak paniki.

Cała sytuacja wywołała niemały skandal w mediach. Finalnie Filip Chajzer przeprosił widzów za pośrednictwem mediów społecznościowych i przyznał, że jego zachowanie nie było na miejscu.

Drugą wpadką, która odbiła się mocnym echem było przedstawienie fałszywych informacji na temat znanego coacha i trenera – Jacka Bilczyńskiego. Podczas udziału mężczyzny w programie „Pytanie na śniadanie” pokazano informację, która wskazywała, że jest on byłym alkoholikiem.

Cała sytuacja na tyle mocno zirytowała zainteresowanego, że opublikował on na swoim Instagramie wyjaśnienie w tej sprawie.

W dość niekomfortowej sytuacji znalazł się także Piotr Kraśko, który podczas relacjonowania wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych musiał zmagać się z dość natarczywym Amerykaninem.

Podczas nagrywania relacji dziennikarza, Amerykanin wbiegł przed obiektyw kamery i pokazywał obraźliwe gesty oraz tańczył. Piotr Kraśko wykazał się niesamowitym opanowaniem oraz cierpliwością!

Zabawne sytuacje!

Marzena Rogalska była natomiast uczestniczką dwóch dość śmiesznych wpadek. Podczas pierwszej z nich prezenterka „Pytania na śniadanie” usiadła na hamaku, a ten natychmiast się połamał! Rozbawiona kobieta krzyczała, że wcale nie waży aż tyle, żeby złamać hamak!

Druga sytuacja, w której wzięła udział Marzena Rogalska również miała miejsce w programie „Pytanie na śniadanie”. Podczas jednego z odcinków z udziałem psów, jeden z czworonogów postanowił załatwić się w studio nagraniowym!

- Pies nam sika! – krzyczała Marzena nie mogąc opanować śmiechu!

A jakie Wy pamiętacie wpadki, które zdarzyły się w tym roku podczas programów na żywo?

Jak informował portal "Życie": ZNANY I KONTROWERSYJNY DUCHOWNY MOŻE ZOSTAC POCIĄGNIĘY DO ODPOWIEDZIALNOŚCI. OJCIEC TADEUSZ RYDZYK KOLEJNY RAZ NIE PRZESTRZEGAŁ PRAWA

Przypomnij sobie: CZY W BRYTYJSKIEJ RODZINIE KRÓLEWSKIEJ ZNÓW SZYKUJE SIĘ SKANDAL? BYŁA PARTNERKA JEDNEGO Z SYNÓW KRÓLOWEJ ELŻBIETY II OPOWIEDZIAŁA O ICH ZWIĄZKU

Portal "Życie" pisał również: WIELU FANÓW POPULARNEGO PROGRAMU BĘDZIE ZAWIEDZIONYCH OSTATNIĄ DECYZJĄ STACJI POLSAT. CZY "TANIEC Z GWIAZDAMI" NIE WRÓCI JUŻ NA ANTENĘ