Chociaż była żona znanego skoczka Piotra Żyły zasłynęła głównie przez kontrowersje związane z ich rozwodem, to nie ulega wątpliwości, że przez kilka ostatnich miesięcy zgromadziła sobie nie lada rzeszę fanów. Ci z zapartym tchem śledzą kolejne poczynania świeżo upieczonej celebrytki.

W centrum uwagi na jej instagramowym profilu jest ostatnio tajemniczy ukochany Justyny, ukryty pod pseudonimem "A.". Była żona Piotra regularnie dzieli się z fanami tym, jak spędza czas z chłopakiem. Tym razem pochwaliła się przedmiotem, który "A." sprezentował jej z okazji Mikołajek.

Miłość Żyły kwitnie

Romans Justyny z tajemniczym "A." trwa już od jakiegoś czasu. Chociaż dziewczyna nie chce zdradzać fanom dokładnej tożsamości ukochanego, to wszyscy są pewni, że ich miłość kwitnie w najlepsze. Dowodem tego mogą być zdjęcia, jakie Żyła publikuje na swoim Instagramie.

Niedawno po raz pierwszy pokazała nieco więcej, niż skrawek ręki czy nogi ukochanego. Zamieściła zdjęcie, na którym widać go w całości - co prawda, od tyłu. Zakochani wybrali się wtedy na spacer po górach.

Tym razem tajemniczy partner postanowił odwiedzić ukochaną w mikołajkową niedzielę, nie zapominając przy tym o prezencie! Dumna dziewczyna pochwaliła się z obserwatorami bransoletką, posiadającą minimalistyczną zawieszkę z wygrawerowaną literą - oczywiście - "A".

fot. Instagram
fot. Instagram

Ten wyjątkowy Mikołaj również nie pozostał bez podarunku - Żyła uraczyła go prawdziwym polskim obiadem, składającym się z kurczaka, ziemniaków i modrej kapusty.

Oby tylko więcej takich szczęśliwych momentów!

Zobacz także: Emocjonujące wieści z rodziny królewskiej. Czy księżna Kate jest w kolejnej ciążykolejnej-ciazy

Może cię zainteresować: Odeszła popularna i uwielbiana dziennikarka. Żegnają ją koledzy i koleżanki z pracy

Pisaliśmy również o: Wielki sekret abstynencji Marcina Prokopa. Prezenter w szczerej rozmowie z Tomaszem Kammelem