Pomimo pracowania dla konkurencyjnych stacji telewizyjnych, Tomasz Kammel i Marcin Prokop prywatnie pozostają w dobrych stosunkach i bardzo się lubią. Chociaż w życiu zawodowym muszą ze sobą konkurować, to Kammel postanowił zaprosić Prokopa na rozmowę dla swojego kanału na YouTubie. Prezenter TVN-u podzielił się opinią na temat swojej pracy oraz... wyjawił sekret swojej urazy do picia alkoholu.

Prokop i Kammel szczerze porozmawiali

Głównym tematem rozmowy prezentera TVP ze swoim "przeciwnikiem" miało być ich życie zawodowe, które poniekąd wygląda dosyć podobnie. W pewnym momencie ich pogawędka przeszła na temat... imprez branżowych, za którymi Prokop - jak sam szczerze przyznał - niezbyt przepada. Dlaczego?

Konferansjer TVN znany jest z tego, że na podobnych wydarzeniach obecny jest niezwykle krótko, a także wcale nie dotyka na nich alkoholu. Wyjawił Kammelowi, co jest powodem takich decyzji.

"Uważam, że rolą konferansjera, przynajmniej tak ją definiuje, jest wykonanie pewnego planu i podzielenie się swoimi zasobami. Te zasoby to umiejętność przeprowadzenia widzów przez jakiś scenariusz, który mniej lub bardziej wypełniamy sobą. Natomiast nie jest rolą konferansjera bycie małpką w cyrku, która dosiada się do wspólnego stołu z prezesem i konsumuje alkohol z obcymi ludźmi, dlatego że prezes chciałby takie trofeum przedstawić swoim gościom. Uważam, że to nie jest to, co chciałbym robić" - wyznał Prokop.

fot. YouTube/Tomasz Kammel
fot. YouTube/Tomasz Kammel

Słusznie zauważył, że kiedy ludzie wypiją zbyt dużo, tracą wszelkie zahamowania i wstyd, przez co nieraz zdarzało mu się być traktowanym jak zwierzę w zoo, które za wszelką cenę trzeba uwiecznić za pomocą aparatu w telefonie.

Między nim a imprezami stoi również... etyka i higiena życia zawodowego. Stwierdził, że dużo bardziej od zabawy ceni sobie wykonywanie dobrze swojej pracy. Z tego powodu niechętnie bierze udział w imprezach, które nierzadko przeciągają się do późnej nocy - podczas gdy on wcześnie rano musi wstać by pojawić się w studiu.

Jasny jest już więc sekret stosunku Prokopa do branżowych imprez oraz tego, że jak najszybciej próbuje się z nich wydostać.

Zobacz także: To nieprawdopodobne, czym można umyć okna. Ten produkt znajduje się w każdej kuchni. Okna będą lśnić jak nigdy wcześniej

Może cię zainteresować: W domu Majdanów zapanowała już świąteczna atmosfera! Małgorzata Rozenek – Majdan pochwaliła się piękną choinką

Pisaliśmy również o: Czasem sława to zbyt wiele. Które polskie gwiazdy postanowiły porzucić karierę