Zaledwie kilka dni temu ogólnoświatowe media rozpisały się na temat tragicznego wydarzenia w życiu księżnej Meghan, która straciła ostatnio drugą ciążę. W obliczu tych smutnych wieści tym weselsza wydaje się nowość, jaka wyciekła na temat księżnej Kate.

Czy radość królewskiej rodziny przyćmi tragedię Meghan?

Niedawno żona Harry'ego podzieliła się ze światem swoim wstrząsającym wyznaniem o tym, jak poroniła. Jej wyznanie było pełne bólu po utracie drugiego, jeszcze nienarodzonego dziecka. Opowiedziała w artykule dla magazynu "New York Times".

"Poczułam ostry skurcz. Upadłam na podłogę z Archiem w ramionach, nucąc kołysankę, aby uspokoić nas oboje, radosną melodię całkowicie kontrastującą z moim poczuciem, że coś jest nie tak. Kiedy ściskałam moje pierworodne dziecko, wiedziałam, że tracę drugie" - pisała księżna.

fot. youtube
fot. youtube

Wyznanie to niesamowicie wstrząsnęło nie tylko jej wielbicielami, ale i wszystkimi kobietami, które kiedyś były albo chcą być w ciąży. Jednak kilka dni później wydarzyło się coś zupełnie nieoczekiwanego.

Jak donosi gazeta "In Touch", żona księcia Williama jest... w bliźniaczej ciąży! Informator tabloidu wyjawił, iż para już pochwaliła się tą wieścią rodzinie, jednak Kate nie chce ujawniać informacji publicznie ze względu na ogromną stratę Meghan.

Jeśli pogłoski okażą się prawdą, to będzie to niezwykle szczęśliwy czas dla brytyjskich monarchów - Kate i William już ponoć od dłuższego czasu bezskutecznie starali się o dziecko. Mieli nawet w planach sięgnąć po ostateczność - metodę in vitro. Wszystko jednak niespodziewanie się ułożyło i już niedługo na świecie możemy oczekiwać nowego królewskiego potomka.

Zobacz także: Marcin Miller z zespołu Boys o fenomenie disco polo. Zdradził, dlaczego Polacy uwielbiają taką muzykę

Może cię zainteresować: W restauracji Magdy Gessler można najeść się za złotówkę. Jaki trzeba spełnić warunek, by to zrobić

Pisaliśmy również o: Wielka strata dla świata seriali. Odszedł gwiazdor znany z wielu programów TVN, TVP i Polsatu