Ostatnie miesiące nie były dla sióstr Steczkowskich łatwe. W połowie listopada straciły one bowiem ukochaną mamę, Danutę Steczkowską, która również zawodowo zajmowała się muzyką. Pomimo tego, kilka tygodni po odejściu rodzicielki, Justyna zdaje się powoli stawać na nogi. Ostatnio podzieliła się z fanami na Instagramie wyjątkowym wpisem.

Nowe najlepsze przyjaciółki?

Ostatnie tygodnie dla Justyny Steczkowskiej były nie tylko przykre, ale również pełne pracy. Artystka bez wytchnienia zajmowała się swoim najnowszym muzyczym dziełem - teledyskiem do utworu "Miej odwagę". Ręce miała pełne roboty - nic więc dziwnego, że po pewnym czasie zaczęła tęsknić za urlopem. Swoim uczuciom dała upust za pośrednictwem wpisu na Instagramie.

"No proszę. Udanych wakacji Doda. Chyba wszyscy marzymy teraz o słońcu. Póki co oświetla mnie ekran kompa i lekcje online, po sześć godzin dziennie (podstawówka, potem szkoła muzyczna). Czekam z utęsknieniem na ferie. Może uda się pojechać gdzieś, gdzie nie ma Wi-Fi, za to jest słońce. Czego wam i sobie życzę. Miłego weekendu!" - napisała pod zdjęciem z ubiegłych wakacji.

Uwadze fanów nie umknął fakt, iż wokalistka w swoim wpisie wspomniała inną wielką gwiazdę polskiej sceny muzycznej - Dodę. Życzyła jej udanego wypoczynku, a także... zamieściła zdjęcia, na których panie mają identyczne stroje kąpielowe.

fot. Instagram
fot. Instagram

Obserwujący artystki byli niezwykle zaskoczeni - nie mają jednak wątpliwości, że na ich oczach kreuje się zupełnie nowa przyjaźń.

Chociaż wokalistki przez większość kariery za sobą nie przepadały, to kilka lat temu połączyło ich tragiczne zdarzenie - zabójstwo prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza, które miało miejsce podczas finału WOŚP. Wtedy to Rabczewska zaprosiła Steczkowską do udziału w akcji "Artyści przeciw nienawiści". Od tego czasu napięcie pomiędzy gwiazdami nieco opadło - można nawet powiedzieć, że niechęć przekształciła się w naprawdę dobrą znajomość.

Zobacz także: Karp jest potrawą, której nie może zabraknąć na wigilijnym stole. Skąd się wzięła tradycja jedzenia tej ryby? Odpowiedź jest zaskakująca

Może cię zainteresować: Dzielny pies uratował najmłodszego członka rodziny! Zachowanie czworonoga pomogło uniknąć strasznych konsekwencji

Pisaliśmy również o: Niesamowity gest klienta jednej z restauracji! Kelnerka długo nie mogła dojść do siebie po tym, co się stało