Pandemia dała w kość już wszystkim. Jak się okazuje, cierpią również fani podróży. Swoim emocjom dała upust Ewa Minge. Projektantka przyznała, że tęskni za wakacjami w ciepłych krajach.

Minge wspomina wakacje patrząc na swoje zdjęcia w bikini

Polska projektantka wykazała się odpowiedzialnym podejściem i postanowiła, że w tym roku - ze względu na pandemię - w czasie jesieni pozostanie w kraju. Przyznaje, że zwykle chłodniejsze miesiące chętnie spędzała w miejscach, gdzie temperatura jest wyższa - tym razem zostało jej to jednak uniemożliwione. Nostalgia dała się jednak Minge we znaki, w wyniku czego postanowiła podzielić się z obserwatorami wspomnieniami z ubiegłych wakacji.

"Retrospektywnie . Zawsze o tej porze roku były ciepłe kraje . Latem mogłam pracować ale listopad , grudzień koniecznie inny kontynent i słońce , ładowanie akumulatorów . I kiedy chce mi się jęknąć z tęsknoty , bije się po myślach . Nie zawsze stać mnie było na takie wycieczki a wielu ludzi nigdy nie poleci w te piękne miejsca, nie zobaczą tego co mi się udało już przeżyć w nadmiarze . Nie często wrzucam zdjęcia z wakacji , staram się nie epatować tym co mi się zdarza a co nie jest dla wszystkich osiągalne" - napisała projektantka.

fot Instagram
fot Instagram

Do opisu dołączyła fotografię przedstawiającą ją samą w kobaltowym kostiumie kąpielowym. Komentatorzy nie szczędzili jej komplementów odnośnie sylwetki, a także okazali dużo współczucia.

Zobacz także: Jak wyobrażano sobie domy i miasta ponad 100 lat temu. Jakie przepowiednie się sprawdziły

Może cię zainteresować: Brytyjska monarchini zdecydowała się na odważny krok! Królowa Elżbieta II przeprowadza audiencje w formie online. Internauci są pod wrażeniem

Pisaliśmy również o: Rodzina Adama Małysza ma powody do świętowania! Skoczek chwali się zdjęciami w mediach społecznościowych. Jaka to okazja