Od kiedy Adam Małysz zakończył swoją sportową karierę, bardzo dużo czasu poświęca rodzinie. Na swoim Instagramie skoczek nieustannie publikuje zdjęcia ze swojego rodzinnego domu czy też rodzinnych wakacji.

Adam i Iwona Małysz mają powody do świętowania!

Jak informuje portal Pomponik, ostatnio w rodzinie Małyszów było wiele okazji do świętowania! W czwartek, 3 grudnia nasz znakomity skoczek obchodził bowiem swoje urodziny! Dziś natomiast świętuje ukochana małżonka sportowca – Izabela Małysz.

Na swoim Instagramie skoczek podzielił się zdjęciem, na którym przedstawił jaki prezent otrzymał na swoje 43 urodziny! Jak się okazuje Adam Małysz otrzymał w prezencie minimalistyczny, ale piękny tort urodzinowy!

Skoczek wyraził także ogromną wdzięczność za wszystkie życzenia, jakie otrzymał od wiernych fanów! Wyznał, że najchętniej podziękowałby każdemu z osobna, jednak wie, że nie jest to mozliwe.

Małżeństwo wspólnie obchodzi urodziny!

- Chciałbym wszystkim podziękować za życzenia urodzinowe! Jesteście wspaniali. Nie spodziewałem tylu miłych słów :) To niesamowite mieć takich kibiców – podpisał zdjęcie skoczek.

Swoim prezentem pochwaliła się także Izabela Małysz. Skoczek obdarował swoją ukochaną partnerkę przepięknym, ogromnym bukietem bordowych róż!

Nie da się ukryć, że mimo upływu lat małżeństwo dba o swoją relację! To niezwykle ważny aspekt, w każdym związku!

Jak informował portal "Życie": WSZYSTKO WSKAZUJE NA TO, ŻE EMERYTÓW CZEKAJA NIESAMOWITE ZMIANY. CZY KAŻDY OTRZYMA NOWE ŚWIADCZENIE? O CO DOKŁADNIE CHODZI

Przypomnij sobie: MASOWE KONTROLE URZĘDÓW SKARBOWYCH JUŻ RUSZYŁY. SKARBÓWKA ZAJMUJE WIELE KONT BANKOWYCH. TRZEBA SIĘ PRZYGOTOWAĆ, BO ŚRODKI MOŻNA ZABLOKOWAĆ NA DŁUGO

Portal "Życie" pisał również: KOLEJNE NIESAMOWITE ZNALEZISKO! JEDNA Z POLSKICH RZEK PRZEZ WIELE LAT SKRYWAŁA NIEZWYKLE CENNY SKARB. CO TAKIEGO ODKRYLI ARCHEOLODZY

Z życia gwiazd: AGNIESZKA WOŹNIAK-STARAK SPOTYKA SIĘ Z KIMŚ NOWYM? ZASKAKUJĄCE DONIESIENIA DZIENNIKA. PAPARAZZI UCHWYCILI GWIAZDĘ NA NOCNYM SPACERZE Z MĘŻCZYZNĄ