Joanna Krupa z dzieckiem na plaży

Jak podaje portal "Plotek", Joanna Krupa od roku spełnia się w roli mamy. W jednym z wywiadów zaznaczyła, że myśli o dalszym powiększaniu rodziny. Modelka nie widzi świata poza swoją córeczką i zabiera ją wszędzie, nawet do pracy. W mediach społecznościowych chwali się pierwszymi krokami Ashy, a także tym, że po raz pierwszy podczas nagrań do programu "Top Model" dziewczynka miała okazję być w Polsce. Tym razem Joanna pochwaliła się pierwszą wizytą dziecka na plaży.

Fotorelacja z zabaw na piasku zachwyciła internautów, którzy twierdzili, że dziewczynka jest bardzo podobna do swojej mamy. Trzeba przyznać, że Asha jest już niezwykle duża i ciężko uwierzyć, że minął już rok, odkąd pojawiła się na świecie.

Joanna razem z mężem i małą córką na co dzień mieszzka z Stanach Zjednoczonych, dlatego jej rodzina jest rzadkim gościem w Polsce. To właśnie w USA modelka i jej pociecha mają okazję, by cieszyć się teraz piękną pogodą i korzystać ze słonecznych dni. Obie panie wybrały się na plażę, a Asha w końcu zobaczyła bezgraniczną wodę i brzeg oceanu.

Przyzancie, że dziewczyna jest naprawdę urocza?

Joanna Krupa i Asha-Leigh. Źródło: Instagram
Joanna Krupa i Asha-Leigh. Źródło: Instagram
Joanna Krupa i Asha-Leigh. Źródło: Instagram

To również może Cię zainteresować: ZNANA AKTORKA NIE STRONI OD LUKSUSÓW. AUTO MAŁGORZATY SOCHY ROBI WRAŻENIE. JEST NIESAMOWICIE DROGIE

Zobacz także: MAŁGORZATA OHME ŻEGNA SWOJĄ MAMĘ BARDZO WZRUSZAJĄCYMI SŁOWAMI. TRUDNO POWSTRZYMAĆ ŁZY