Hubert Urbański, prowadzący popularnego programu „Milionerzy”, nieczęsto ma okazję zadać pytanie o najwyższą wygraną. Tym razem jednak przydarzyła mu się taka szansa.

Widzowie przed telewizorami zamarli. Uczestnik miał szansę wygrać milion złotych, wystarczyło, by poprawnie odpowiedział na pytanie. Czy mu się to udało?

Decydujące pytanie w „Milionerach”

Jak zauważa portal Pikio, wczoraj w „Milionerach” Hubert Urbański zadał uczestnikowi najważniejsze, decydujące pytanie; poprawna odpowiedź równała się wygranej o wysokości miliona złotych. Czy takowa padła?

Hubert Urbański. Źródło: Youtube
Hubert Urbański. Źródło: Youtube

Osobą, która walczyła o milion, był pan Mikołaj Masłowski, mężczyzna z Wrocławia. Kontynuował grę rozpoczętą w poprzednim odcinku, w którym odpowiedział na sześć zadanych mu pytań.

W najnowszym odcinku miał jeszcze 2 koła ratunkowe i 20 tysięcy złotych wygranej. Poprawnie odpowiedział na niemal wszystkie pytania, zostało to decydujące – o milion.

Pytanie dotyczyło tego, co znajduje się na Łuku Triumfalnym w Paryżu, co upamiętnia zwycięstwa Napoleona. Jest tam pięć miast, a uczestnik miał odpowiedzieć na pytanie, którego nie ma na Łuku. Odpowiedzi do wyboru to Warszawa, Wrocław, Gdańsk i Ostrołęka.

Mocno zastanawiał się nad odpowiedziami B i C, ale nie miał pewności, nie miał także kół ratunkowych, więc zrezygnował z odpowiedzi i zabrał 500 tys. zł.

Hubert Urbański. Źródło: Youtube
Hubert Urbański. Źródło: Youtube

Na Łuku Triumfalnym w Paryżu wśród polskich miast znajdują się: Ostrołęka, Gdańsk, Lidzbark Warmiński, Pułtusk i Wrocław. Oznacza to, że prawidłową odpowiedzią była odpowiedź A – nie ma na nim Warszawy.

To też może cię zainteresować: NOWA OKŁADKA Z ANNĄ LEWANDOWSKĄ WYWOŁAŁA OGROMNE OBURZENIE W SIECI. DO SYTUACJI ODNIOSŁA SIĘ MIĘDZY INNYMI MATYLDA DAMIĘCKA. O CO CHODZI

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: KRAKÓW: PRZEDSTAWICIEL KURII MÓWI O NIEOFICJALNYCH DECYZJACH W SPRAWIE ODWIEDZIN DUSZPASTERSKICH W TYM ROKU. JAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ KOLĘDA W TEJ DIECEZJI

O tym się mówi w Polsce: KRYSTYNA PAWŁOWICZ OPUBLIKOWAŁA DOŚĆ KONTROWERSYJNY WPIS W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH. WIELE OSÓB POCZUŁO SIĘ ZAŻENOWANYCH TYMI SŁOWAMI

O tym się mówi na świecie: PIELĘGNIARKA POSTANOWIŁA POWIEDZIEĆ DOŚĆ I WYZNAŁA ZDUMIEWAJĄCĄ PRAWDĘ. JEJ WYPOWIEDŹ TO PRZTYCZEK W NOS DLA KORONASCEPTYKÓW. MOCNE SŁOWA

Z życia gwiazd: MARZENA KIPIEL-SZTUKA ZNALAZŁA SIĘ W NAPRAWDĘ TRUDNEJ SYTUACJI. JUŻ NIEBAWEM STANIE PRZED TRUDNYM WYBOREM. O CO CHODZI