Nie da się ukryć, że pandemia budzi w wielu osobach skrajne emocje i prawdziwość wydarzeń, których jesteśmy uczestnikami od miesięcy jest podważana przez całą masę Polaków i nie tylko, którzy uważają, że pandemia to mówiąc kolokwialnie „ściema”, a koronawirus albo nie istnieje, albo nie jest tak groźny, jak jest to podawane w mediach.

Z takimi poglądami siłą rzeczy nie mogą się zgodzi pracownicy służby zdrowia, którzy na co dzień walczą na pełnych obrotach z COVID-19. W mocnych słowach na temat sceptycyzmu i wyśmiewania pandemii postanowiła wypowiedzieć się jedna z polskich pielęgniarek. Pracownica ochrony zdrowia ma dość i powiedziała dosadnie, jak naprawdę wygląda sytuacja!

Pielęgniarka postanowiła powiedzieć dość i wyznała zdumiewającą prawdę. Jej wypowiedź to prztyczek w nos dla koronasceptyków. Mocne słowa

Pielęgniarka z Kanady miała dość ciągłych oskarżeń o to, że pandemia tak naprawdę nie istnieje i jest to zaplanowanie działanie pewnej grupy osób. Postanowiła zabrać głos w sprawie i nie przebierała w słowach.

„Ci okropni ludzie, chowając się za swoimi komputerami, oskarżają pielęgniarki, lekarzy i analityków danych o zawyżanie liczb, kłamią o stanie naszych szpitali, sieją panikę, ekscytując się informacjami o płatnościach za nasze nadgodziny”- powiedziała wściekła na swoim Facebooku Courtney Jewell, pielęgniarka z kanadyjskiego Calgary, cytowana przez Pikio.

Pielęgniarka nie mogła już znieść oskarżeń pod swoim i kolegów adresem. Dodała również, że pracownicy medyczni pomagają nawet tym, którzy mimo sceptycyzmu ciężko zachorowali na COVID-19 i trafili do szpitala.

Później bardzo dokładnie opisała, jak wygląda postępowanie z pacjentem, któremu COVID-19 zajął płuca, nerki, a następnie cały organizm. Jej zapis jest wstrząsający z miejmy nadzieję, ze da wielu osobom do myślenia.

fot. Facebook @Courtney Jewell

Jak informował portal "Życie": „ROLNIK SZUKA ŻONY”: WIELKIE ZMIANY W ŻYCIU ROLNICZKI MAGDY! CZY NOWY WYBRANEK BOHATERKI PROGRAMU TO TEN JEDYNY? WIDZOWIE MOCNO ZASKOCZENI

Przypomnij sobie: JAK OBECNIE WYGLĄDA MIEJSCE SPOCZYNKU GABRIELI KOWNACKIEJ? UWIELBIANEJ AKTORKI NIE MA NA ŚWIECIE DOKŁADNIE OD DEKADY. ZABRAŁA JĄ PORAŻAJĄCA CHOROBA

Portal "Życie" pisał również: MASOWE KONTROLE URZĘDÓW SKARBOWYCH JUŻ RUSZYŁY. SKARBÓWKA ZAJMUJE WIELE KONT BANKOWYCH. TRZEBA SIĘ PRZYGOTOWAĆ, BO ŚRODKI MOŻNA ZABLOKOWAĆ NA DŁUGO