Natalia Kukulska od 20 lat jest szczęśliwą żoną Michała Dąbrówki. Razem uchodzą za jedno z najbardziej zgodnych małżeństw w show-biznesie.

Natalia Kukulska spełnia się w życiu prywatnym i zawodowym

Para bardzo szybko się w sobie zakochała, a ich piękne uczucie widoczne jest do dziś. Doczekali się trójki dzieci – prawie 20-letniego syna, Jana, a także dwóch córek, Anny, która skończyła 15 lat, oraz 3-letniej Laury.

Natalia Kukulska znana jest dzięki swojemu talentowi muzycznemu. Pochodzi z artystycznej rodziny – jej mamą była legendarna Anna Jantar, zaś tatą – kompozytor Jarosław Kukulski.

Anna Jantar. Źródło: fakt.pl
Anna Jantar. Źródło: fakt.pl
Anna Jantar. Źródło: fakt.pl

Popularna wokalistka ma już 44 lata. Debiutowała w wieku zaledwie 10 lata, śpiewając wtedy piosenki dla dzieci, m.in. znany wszystkim utwór „Puszek-okruszek”.

Natalia Kukulska zachwyciła internautów najnowszym zdjęciem

Natalia Kukulska jako dumna mama trojga dzieci ma sporo obowiązków, nieco odsunęła się z show-biznesu i trzyma się bardziej na uboczu, choć wierni fani wciąż pozostali przy swojej ulubionej artystce i chętnie obserwują jej życie.

Natalia Kukulska szczerze o relacji z teściową, źródło: Pomponik
Natalia Kukulska szczerze o relacji z teściową, źródło: Pomponik
Natalia Kukulska szczerze o relacji z teściową, źródło: Pomponik

Od czasu do czasu Natalia publikuje w swoich mediach społecznościowych prywatne zdjęcia. W ostatnim czasie pochwaliła się zdjęciem ze swoją najmłodszą pociechą. Natalia i jej córeczka były ubrane w jesienne stylizacje. Wokalistka nie pokazała jednak twarzy swojego dziecka.

Trzeba przyznać, że widok Natalii Kukulskiej i jej córki jest naprawdę uroczy. Co myślicie?

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO