"Jaka to melodia?" Jest jednym z ulubionych programów Polaków. Ostatnio widzowie tego programu mieli okazję obserwować zmianę prowadzącego.

Obecnie Rafał Brzozowski, który był gospodarzem show „Koło fortuny”, został przeniesiony do programu „Jaka to melodia?”, zaś Norbi – były gospodarz programu muzycznego – zajął miejsce Brzozowskiego w „Kole fortuny”.

Rafał okazał się świetnym prowadzącym programu „Jaka to melodia”. Jako gospodarz jest energiczny i zabawny. Jednak odpowiedni prowadzący nie jest kluczem do sukcesu programu.

Konflikt w programie „Jaka to melodia” nabiera na sile

Jakiś czas temu portal pudelek.pl opublikował informacje, które dotyczą zarobków w programie "Anything Goes. Ale jazda!" emitowanym przez telewizję TVP. Okazało się, że znane osobistości zarabiają za udział w tym programie znacznie więcej niż wokaliści występujący w „Jaka to melodia?”.

Rafał Brzozowski. Screen: Radio Eska
Rafał Brzozowski. Screen: Radio Eska
Rafał Brzozowski. Screen: Radio Eska

Fakt ten dość zdenerwował uczestników i żądają oni podwyżki. W końcu do występu w popularnym show trzeba się odpowiednio przygotować i odbyć kilka prób.

Co się dzieje w popularnym show?

Z podanych przez Pudelek informacji wynika, że w show "Anything Goes. Ale jazda!" gwiazdy mogą zarobić nawet 12 tysięcy złotych za odcinek. Natomiast za występ w programie „Jaka to melodia?” jedynie od 3 do 5 tysięcy.

Rafał Brzozowski. Screen: Dziennik.pl
Rafał Brzozowski. Screen: Dziennik.pl
Rafał Brzozowski. Screen: Dziennik.pl

Zarobki wokalistów w popularny programie są zależne od tego, jak popularna jest gwiazda. Bardziej znane nazwiska, jak na przykład Beata Kozidrak, mogą zarobić więcej, natomiast mniej znane osobistości minimum wynoszące 3 tysiące złotych.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO