Rafał Brzozowski został nowym prowadzącym programu „Jaka to melodia”. To zdecydowanie jest jego pięć minut! W życiu prywatnym z pewnością również dopisuje mu szczęście.

Rafał okazał się świetnym prowadzącym programu „Jaka to melodia”. Jako gospodarz jest energiczny i zabawny. Okazuje się, że gwiazdor ma powody do szczęścia również w życiu prywatnym – ma piękną partnerkę, która także robi karierę w telewizji!

Zobacz także: RAFAŁ BRZOZOWSKI TO NACZELNY GRZYBIARZ WŚRÓD GWIAZD. ZOBACZ JEGO NIEZWYKŁĄ KOLEKCJĘ!

Piosenkarz jest niedoścignionym wzorem idealnego partnera dla wielu kobiet. Jest utalentowany, wszechstronny, przystojny i ma świetne poczucie humoru. Warto przypomnieć, że jest licencjonowanym pilotem, dobrym piosenkarzem, prowadzącym show, wędkarzem, a także – jak się ostatnio okazało – także zapalonym grzybiarzem! Na pewno wiele kobiet zazdrości jego partnerce!

Okazuje się, że wybranka Rafała to znana modelka, która wykonała już kilka ważnych sesji, w tym – do „Playboya”. Robi także karierę na srebrnym ekranie, gdzie zachwyca widzów – jest przepiękna!

Obecna partnerka Brzozowskiego to Anna Tarnowska, Wicemiss Polonia 2007 i Wicemiss Świata Studentek 2010. Robi karierę modelki i jest coraz bardziej znana. Miała już także nagą sesję dla „Playboya”.

Na swoim Instagramie Tarnowska często pokazuje zdjęcia w zmysłowych strojach. Ma świetną figurę i jest wysportowana. Idealnie dobrali się z Rafałem Brzozowskim!

Zobacz także: WIENIAWA KOLEJNY RAZ ZASKOCZYŁA… SWOIM WYGLĄDEM!

Anna Tarnowska już niedługo wystąpi w serialu TVP2 „Na sygnale”, gdzie zagra piękną lekarkę. Może to będzie przełomem w jej karierze? Trzymamy kciuki!

Wygląd jest niezwykle ważny w karierze telewizyjnej. Anna Tarnowska i Rafał Brzozowski z pewnością spełniają ten wymóg.

Kto wie, może kiedyś zobaczymy ich we wspólnym projekcie?

Źródło: „pikio.pl”