Jak doskonale wiemy, od pewnego czasu Danielowi Martyniukowi nie jest zbytnio na rękę budowanie rodziny i skupianie całej swojej uwagi na partnerce i dziecku.

Syn znanego muzyka nieustannie popada natomiast w problemy z prawem i mimo obietnic o poprawie swojego zachowania, za jakiś czas znów przysparza kłopotów nie tylko sobie, ale także swoim rodzicom.

Daniel Martyniuk nie potrafi poskładać swojego życia

Daniel Martyniuk niejednokrotnie już roztrząsał na forum publicznym problemy rodzinne. Mimo wystawnego ślubu i wesela, jakie Zenek Martyniuk zafundował swojemu synowi i jego partnerce, Ewelinie, para rozstała się bardzo szybko.

Daniel Martyniuk. Źródło: Youtube
Daniel Martyniuk. Źródło: Youtube
Daniel Martyniuk. Źródło: Youtube

Nie da się jednak ukryć, że największe konsekwencje zachowania Daniela Martyniuka ponosi jego mała córeczka. Laura ma obecnie półtora roku i praktycznie od samego początku dorasta bez opieki ojca.

W ostatnim czasie Daniel Martyniuk postanowił jednak naprawić swój błąd i chce odbudować swoje relacje z córką.

Syn gwiazdora disco polo zdradził kilka szczegółów

Syn Zenka Martyniuka wybrał się w odwiedziny do swojej jedynej córki, Laury. Mężczyzna zdał sobie sprawę z tego, że dziewczynka potrzebuje opieki ojca i powinien być on obecny w jej życiu.

Daniel Martyniuk dodał na swoje InstaStories zdjęcie, które wskazywało na to, że syn gwiazdora disco polo wybrał się do Laury z prezentami.

Daniel Martyniuk i Zenek Martyniuk. Źródło: radiozet.pl
Daniel Martyniuk i Zenek Martyniuk. Źródło: radiozet.pl
Daniel Martyniuk i Zenek Martyniuk. Źródło: radiozet.pl

Miejmy nadzieję, że Daniel uporządkuje swoje życie i znajdzie pewnego dnia odpowiednią partnerkę.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO