Daniel M. ma na swoim koncie wiele wybryków, a jego zachowanie w ostatnim czasie przysparza wielu kłopotów nie tylko słynnym rodzicom, którzy za każdym razem wybawiają syna z opresji, ale także jego żonie oraz córeczce. Polacy, którzy obserwują zachowanie mężczyzny, dziwią się, że niemal wszystko uchodzi mu płazem.

Syn Zenka Martyniuka zasłynął z problemów z prawem. Zatrzymywano go za agresywne zachowania, prowadzenie auta pod wpływem alkoholu, znaleziono przy nim 3 gramy marihuany.

Co więcej, Danielek już po sądowym zakazie jazdy autem, który na nim ciążył, postanowił nie zważać na wyrok i prowadził samochód. Gdy wiosną wrócił z Niemiec i Holandii, powinien przejść dwutygodniową kwarantannę, jednak tę zasadę również zlekceważył.

Daniel Martyniuk. Źródło: jastrzabpost.pl
Daniel Martyniuk. Źródło: jastrzabpost.pl
Daniel Martyniuk. Źródło: jastrzabpost.pl

Później nagrał na Instagramie wulgarną relację o tym, jak potraktowano go gazem pieprzowym i wyrzucono z klubu. Jakiś czas temu na jego profilu pojawiła się kolejna głośna relacja, w której obraża Kamila Bednarka. To jeszcze nie wszystko – teraz wybuchła kolejna sensacja, w której główną rolę odgrywa Daniel.

Daniel Martyniuk wróci do eks?

Jak przypomina Pomponik, Daniel Martyniuk wciąż jest na pierwszych stronach gazet. Teraz 32-letni mężczyzna spotkał się z ekspartnerką, Faustyną (tę relację zakończył krótko przed ślubem z żoną, Eweliną).

Co więcej, według danych przekazywanych przez media Daniel wziął plecak oraz torbę podróżną, spotkał się z kobietą w Białymstoku, pojechał z nią do Warszawy i tam przez dwa dni był w jej mieszkaniu. Według źródeł to Danuta Martyniuk zawiozła syna na spotkanie. Co na ten temat mówi żona Zenka?

Daniel Martyniuk. Źródło: pomponik.pl
Daniel Martyniuk. Źródło: pomponik.pl

- Nie wożę syna na żadne randki! Takie sugestie mnie obrażają – twierdzi kobieta.

- A to, że ponad dwa miesiące temu spotkał się raz z byłą dziewczyną, o niczym nie świadczy – mówi.

Według autora zdjęć powstały one nie dwa miesiące temu, a w sierpniu.

- Daniel nie przestał widywać się z Faustyną po ślubie – ujawnia źródło.

Przypomnij sobie o… DYREKTORZY KIERUJĄ DO SANEPIDU WNIOSKU. CZY BĘDZIE MIAŁO TO WPŁYW NA TERMIN ROZPOCZĘCIA ROKU I ZASADY, NA JAKICH SIĘ ODBĘDZIE

Jak informował portal Życie: MINISTER EDUKACJI ZABRAŁ GŁOS NA TEMAT POWROTU DZIECI DO SZKÓŁ. CO MA DO PRZEKAZANIA, TUŻ PRZED ROZPOCZĘCIEM ROKU SZKOLNEGO

Portal Życie pisał również o… KRAKÓW: NOWE ROZKŁADY JAZDY TRAMWAJÓW JUŻ OD DZISIAJ. CO SIĘ ZMIENIŁO W FUNKCJONOWANIU LINII TRAMWAJOWYCH