Czym na co dzień zajmuje się żona Marcina Prokopa?

Jak podaje magazyn "Viva", Marcin Prokop jest przykładem mężczyzny, który potrafi wytrwać w jednym związku przez kilkanaście lat pomimo stałego funkcjonowania w show-biznesie. Prezenter poznał swoją ukochaną niemal dwie dekady temu i od razu się w niej zakochał. Owocem ich miłości jest nastoletnia córka, związek przypieczętowali węzłem małżeńskim w 2011 roku.

Marcin Prokop znany jest teraz jako śmiały i pewny siebie gawędziarz, jednak w czasach młodości, to właśnie jego przyszła żona dominowała swoją kreatywnością i szaleństwem. Poznali się na jednej z imprez od razu po tym, jak Maria wróciła ze studiów w USA.

Czym zajmuje się żona dziennikarza? Maria Prażuch-Prokop prowadzi na Instagramie konto, na którym dzieli się swoją największą pasją. Kobieta zawodowo uprawia jogę i jest instruktorką jednej ze stołecznych szkół tej dyscypliny sportowej.

17-letnia relacja Marcina Prokopa i jego żony pokazuje, że nawet w świecie show-biznesu można stworzyć długotrwały związek. Gratulujemy i życzymy dalszej wytrwałości oraz szczęścia.

To również może Cię zainteresować: NOWE OGNISKO ZAKAŻEŃ W MALBORKU. CZY OKAŻE SIĘ POTRZEBNA POMOC WOJSKA

Zobacz także: JAKI PREZENT NA ŚWIĘTA KUPIĆ BLISKIM? KAŻDY ZNAK ZODIAKU CHCIAŁBY DOSTAĆ INNY PODARUNEK