Znak zodiaku powie, jaki prezent wybrać

Jak podaje magazyn "Viva", obdarowywanie prezentami na święta to nie lada wyczyn, bowiem nawet jeśli dobrze znamy osobę, możemy popełnić wpadkę. Znaleziono sposób, który powinien pomóc w doborze podarunków do każdego człowieka. Znak zodiaku powie, co warto kupić.

Baran powinien otrzymać prezent, który jest ściśle związany z jego pasją, więc w tym przypadku musisz dobrze znać obdarowywaną osobę. Z Bykiem już jest łatwiej. Wystarczy kupić mu dobre wino, drogą herbatę lub wyśmienite ciasto. Bliźnięta natomiast uwielbiają niepotrzebne w życiu codziennym zabawne gadżety, np. gry planszowe.

Z czego zadowolony będzie Rak? To prawdziwy smakosz, więc pudło najsmaczniejszych słodyczy z różnych rejenów świata na pewno mu się spodoba.

Prezent ślubny/screen Piqsels
Prezent ślubny/screen Piqsels

Lew uwielbia spektakularny prezent - oryginalny, taki który podniesie jego samoocenę. Najłatwiej jest z Pannami, bowiem one często same komunikują co chciałyby dostać i gdzie można to kupić. Waga ucieszy się z ciekawej książki czy naturalnych kosmetyków.

Praktyczny Skorpion przyjmie z radością wszystko, co przyda mu się w życiu codziennym. Strzelec nie jest typem materialisty, więc zadowoli się każdym miłym drobiazgiem. Koziorożec w tej kwestii nieco przypomina Skorpiona, bowiem interesują go jedynie pożyteczne podarunki.

Wodnika zadowolić trudno, więc trzeba wydać na niego dość sporo pieniędzy, ponieważ on sam lubi obdarowywać bliskich drogocennymi prezentami. Ryby uwielbiają kreatywność, więc wszystko, co oryginalne i nietypowe mile je zaskoczy.

znaki zodiaku, screen Google
znaki zodiaku, screen Google
znaki zodiaku, screen Google

To również może Cię zainteresować: ZMIANY W PRZEPISACH RUCHU DROGOWEGO. ZASKAKUJĄCY ZAKAZ DLA PIESZYCH. CO SIĘ ZMIENI

Zobacz także: MARTYNA WOJCIECHOWSKA JEŹDZI NIEZNISZCZALNYM SAMOCHODEM. TO NAJLEPSZA NA ŚWIECIE TERENÓWKA