Trzydzieste urodziny Michała Szpaka

Jak podaje portal "Jastrząb Post", Michał Szpak od niemal dekady jest obecny w polskim show-biznesie. Swoim talentem oczarował widzów programu "X Factor" i do tej pory wciąż utrzymuje się na wysokiej pozycji w branży muzycznej. Oprócz koncertowania i wydawania nowego materiału, Michał pełni również funkcję jurora w "The Voice of Poland", czym zaskarbił sobie sympatię fanów produkcji Telewizji Polskiej.

Aż trudno sobie wyobrazić, że obecny od dekady na scenie Szpak kończy właśnie trzydzieści lat. Okrągły jubileusz świętował w gronie najbliższych w górach.

Artysta za pośrednictwem mediów społecznościowych pochwalił się urodzinową imprezką w górach. Na kameralnej uroczystości nie zabrakło najważniejszych osób z otoczenia piosenkarza, którzy znają go "od podszewki". Wiedzieli, jakie prezentu sprawią mu przyjemność. Michał zaprezentował niektóre z wyjątkowych i bardzo osobliwych podarunków na Instagramie. Jednym z nich była złota płyta, której nie otrzymał wcale za liczbę sprzedanych egzemplarzy albumu. Wygrawerowana na niej trzydziestka i podpisy osób współpracujących z muzykiem są dla niego ogromną pamiątką.

Oprócz złotej płyty Szpak dostał również krążek... Mandaryny. Cóż, widocznie przyjaciele Michała znają jego poczucie humoru.

Michał Szpak
Michał Szpak
Michał Szpak

To również może Cię zainteresować: POWAŻNA DECYZJA MARTYNY GLIWIŃSKIEJ. NIE JEST JUŻ W STANIE PATRZEĆ NA SZCZĘŚCIE JAROSŁAWA BIENIUKA

Zobacz także: DIEGO MARADONA ODSZEDŁ W WIEKU 60 LAT. CO MÓWI NA TEN TEMAT BYŁY LEKARZ KADRY ARGENTYNY