Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska przez jakiś czas byli w zażyłej relacji. Wszystko układało się wyjątkowo dobrze - partnerka sportowca nawiązała nawet dobry kontakt z jego dziećmi z poprzedniego związku. Nikt nie mógł się więc spodziewać, że ich krótki romans zakończy się taką burzą. Gliwińska podjęła już ostateczną decyzję. O co poszło?

Bieniuk może być w szoku

Gdynia to od lat ukochane miejsce zamieszkania Gliwińskiej. Jednak kiedy jej sąsiadem stał się Jarosław Bieniuk, podjęła ona decyzję o... przeprowadzce. Co ją do tego skłoniło?

Kulminacyjnym punktem związku piłkarza z blogerką była jej nieplanowana ciąża. Wtedy to okazało się, że ich miłość nie jest tak silna a Bieniuk... szybko wycofał się ze związku z dziewczyną. Obiecał jej pomóc w wychowaniu dziecka - stwierdził jednak, iż nie kocha jej na tyle by założyć z nią rodzinę, tym samym zostawiając Gliwińską ze złamanym sercem.

Jakby tego było mało, Bieniuk zdążył wejść już w kolejny związek z Zuzanną Pactwą, którą to Gliwińska często widuje w pobliżu swojego miejsca zamieszkania. Dla dziewczyny jest to za wiele, zdecydowała się więc opuścić Gdynię i kupić mieszkanie w Warszawie, gdzie nie będzie musiała patrzeć na szczęście byłego partnera z inną kobietą.

Fani liczą na to, że Gliwińska poradzi sobie w roli samotnej mamy i mimo przeciwności losu uda jej się rozwinąć karierę.

Zobacz także: Bogumiła Wander nie ma kontaktu ze swoim mężem. Gwiazda siedzi zamknięta w specjalistycznym ośrodku

Może cię zainteresować: Hanna Lis wspomina swoją ciążę. To nie do wiary, jak oburzające słowa usłyszała od lekarzy

Pisaliśmy również o: Zaskakujące informacje o prowadzącej kultowy program “Rolnik szuka żony”. Marta Manowska znalazła miłość. “Myślę, że to ten jedyny”