Elżbieta Jaworowicz jest uwielbianą przez milionów Polaków dziennikarką, która od wielu lat na antenie Telewizji Polskiej prowadzi cieszący się dużym uznaniem program „Sprawa dla reportera”. W każdym odcinku rozwiązywana jest pewna trudna i zagadkowa sprawa, z którą boryka się cała rodzina, bądź jedna osoba.

Kobieta ma wielu fanów, gdyż przez te wszystkie lata trwania programu pomogła naprawdę wielu osobom będącym w potrzebie i niezwykle trudnej sytuacji życiowej.

Najnowszy odcinek „Sprawy dla reportera” zaskoczył widzów

Tym razem Elżbieta Jaworowicz pomogła chłopcu, który pochodzi z tej samej wsi, co Zenek Martyniuk. To właśnie znany wokalista disco polo pojawił się w najnowszym odcinku „Sprawy dla reportera”.

Mało tego, to właśnie Zenek Martyniuk namówił Elżbietę Jaworowicz, aby zawitała do podlaskiej miejscowości i pomogła potrzebującemu chłopcu.

Zenek Martyniuk. Źródło: Youtube
Zenek Martyniuk. Źródło: Youtube
Zenek Martyniuk. Źródło: Youtube

Sąsiad mamy gwiazdora disco polo ma chore dziecko. Straszliwa choroba wymaga specjalnego leku, który jest niezmiernie drogi. Trzeba go sprowadzić ze Stanów Zjednoczonych.

Zenek Martyniuk wystąpił w „Sprawie dla reportera”

Miejmy nadzieję, że zostanie zabrana odpowiednia suma pieniędzy, która pomoże chłopcu na zdobycie potrzebnego leku. To wielki gest ze strony Zenka Martyniuka. Wokalista od lat pomaga potrzebującym i angażuje się w akcje charytatywne.

Danuta Martyniuk. Źródło: Youtube
Danuta Martyniuk. Źródło: Youtube

Samo pojawienie się Zenka Martyniuka nie była jednak wielkim zaskoczeniem. Dużo większą niespodzianką była końcówka programu - na koniec „Sprawy dla reportera” znany gwiazdor disco polo wykonał utwór „Nie wolno zabić tej miłości”. Sami zobaczcie jego występ.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO