Ewę Kasprzyk doskonale pamiętamy z ról w takich serialach jak „Złotopolscy”, „Magda M.”, „Przyjaciółki”. Aktorka zagrała także w wielu filmach, były to m.in. „Wojna polsko – ruska”, „Narzeczony na niby” czy „Miszmasz, czyli kogel – mogel 3”.

Los gwiazdy totalnie się odmienił!

Aktorka przez 36 lat była związana z Jerzym Bernatowiczem. Jednak ostatnio Super Express przekazał informację o rozwodzie małżeństwa. Co więcej okazało się, że aktorka długo ukrywała ten fakt, a sam rozwód był formalnością, bowiem związek pary od wielu lat istniał tylko na papierze.

Tym razem jednak portal Super Express przekazał dobre wiadomości! Okazuje się bowiem, że Ewa Kasprzyk właśnie się zaręczyła! Aktorka jest tak bardzo szczęśliwa, że postanowiła podzielić się tą radosną nowiną ze swoimi fanami!

– Zastanawiałam się, czy to powiedzieć, ale powiem. Na tych wakacjach w Grecji się zaręczyłam. To się stało w Atenach, pod Akropolem – wyznała aktorka podczas wywiadu dla magazynu „Zwierciadło”.

Aktorka przyznaje, że jest bardzo szczęśliwa!

Zaręczyny odbyły się na początku października i nie ulega wątpliwości, że trudno wyobrazić sobie romantyczniejsze miejsce na tę piękną chwilę, niż zabytkowe, greckie miasto.

Okazuje się, że wybranek aktorki – Marcin, postanowił rzucić dla kobiety swoje dotychczasowe życie. Para poznała się, kiedy aktorka przebywała na wakacjach w Turcji, a miało to miejsce około czterech lat temu.

Marcin przeprowadził się dla Ewy do Polski i już od niemal roku każdy dzień spędzają razem. Mężczyzna interesuje się żeglarstwem oraz produkuje białą broń, a dodatkowo jest instruktorem narciarstwa oraz przewodnikiem wycieczek.

Jak informował portal "Życie": TEGOROCZNE ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA SPĘDZIMY SAMOTNIE? W OSTATNIM WYWIADZIE MINISTER ZDROWIA ADAM NIEDZIELSKI ROZWIAŁ WSZYSTKIE WĄTPLIWOŚCI

Przypomnij sobie: PROFESOR SIMON W MOCNYCH SŁOWACH O SZPITALU TYMCZASOWYM NA STADIONIE NARODOWYM. NIE ZOSTAWIŁ SUCHEJ NITKI, CO POWIEDZIAŁ O ORGANIZACJI PLACÓWKI

Portal "Życie" pisał również: WŁADZE ZATWIERDZIŁY NOWE 500 PLUS, MOŻNA STARAĆ SIĘ O DODATKOWE PIENIĄDZE. WNIOSEK TRZEBA ZŁOŻYĆ JAK NAJSZYBCIEJ, DOFINANSOWANIE BĘDZIE DOSTĘPNE RAZ