Najnowsze, zaskakujące wieści na temat jednej z najbardziej popularnych polskich aktorek. Izabela Zwierzyńska grająca w kultowej produkcji “Barwy Szczęścia” pokazała się z nowym partnerem. Artystka nie kryje ogromnej radości!

Serial “Barwy Szczęścia” emitowany w telewizji jest już od trzynastu lat, a pierwszy odcinek miał miejsce już w roku 2007! Od tamtej pory losy bohaterów śledzi tysiące Polaków, razem z nimi dojrzewając na przestrzeni tych wielu lat.

Serial zdobył miano kultowej produkcji i wraz z innym serialem “M jak Miłość” jest najbardziej uwielbianym serialem polskim. Fabuła dotyczy losów i perypetii mieszkańców osiedla Pod Sosnami na ulicy Zacisznej, która raz po raz zaskakuje pewnymi niespodziewanymi wątkami!

Jedną z najbardziej lubianych aktorek grających w serialu jest Izabela Zwierzyńska wcielająca się w postać Iwony Pyrki. Kobieta zaczęła przygodę z serialem mając zaledwie kilkanaście lat. Po zakończeniu szkoły średniej skupiła się na dalszym wykształceniu, przez co na kilka lat zrezygnowała w występowaniu w “Barwach Szczęścia”.

Życie pełne zmian!

Zwierzyńska skończyła studia Royal Academy of Dramatic Art w Londynie, a w roku 2013 poślubiła Stanisława Glinkiewicza. Kilka lat po ślubie małżeństwo się rozpadło, a opublikowana właśnie fotografia wskazuje, że kobieta właśnie znalazła nowego partnera!

Aktorka opublikowała fotografię, na której ona i nowy partner przebywają na urlopie w górach. Jak widać, są razem bardzo szczęśliwi!