Rok 2020 to dla polskiego showbiznesu rok gwiazdorskich ciąż. Mamami zostały między innymi Małgorzata Rozenek czy Barbara Kurdej-Szatan. Tym razem szczęśliwa nowina zawitała w rodzinie Alicji Bachledy-Curuś.

Aktorka zostanie mamą... chrzestną

To jednak nie Alicja spodziewała się dziecka, ale jej brat! Aktorka poinformowała, że jej rodzina właśnie się powiększyła i na świat przyszedł syn jej brata, Tadeusza, który... również ma na imię Tadeusz. Jest to także drugie imię jej własnego syna, Henry'ego.

"To imię egzystuje w mojej rodzinie od pokoleń. W rodach góralskich jest taka zasada, że ojciec przekazuje swoje imię synowi i dalej jest to kontynuowane: mój brat to Tadeusz, jego syn również" - wyjaśniła aktorka.

Jak donoszą media, Bachleda-Curuś do roli matki chrzestnej przygotowywała się już od roku - jej brat bowiem już dawno obiecał jej tę rolę.

Chociaż aktorka wraz z synem na codzień mieszka w Los Angeles, to na najbliższe święta postanowiła powrócić w rodzinne strony. To będą zdecydowanie radosne dni w jej rodzinie!

Zobacz także: Wielkie otwarcie galerii handlowych. Będzie można robić zakupy w centrach, ale obowiązują ścisłe zasady. Jakie

Może cię zainteresować: Opublikowana przez Mariusza Pudzianowskiego fotografia robi prawdziwy szał w sieci. Fani są niesamowicie poruszeni, ale i rozbawieni. O co chodzi

Pisaliśmy również o: Zygmunt Chajzer przeszedł poważną operację. To była ostatnia chwila na ratunek