Jak wiadomo, Mariusz Pudzianowski należy do grona najbardziej rozpoznawalnych i uwielbianych sportowców w Polsce. Mężczyzna dzięki swoim imponującym osiągnięciom sportowym zaskarbił sobie tysiące fanów nie tylko w kraju, ale i na całym świecie.

Mariusz Pudzianowski, znany także jako “Pudzian” przez wiele lat nazywany był najsilniejszym człowiekiem świata, wprawiając w osłupienie swoją siłą i możliwościami. Sportowiec przez wiele lat przenosił naprawdę ciężkie przedmioty biorąc udział w przeróżnych konkursach i zawodach dla strongmanów.

Wielokrotnie zdobywał tytuły Mistrza Europy czy Mistrza Świata. Po zakończonej karierze strongmana mężczyzna spróbował swoich sił w walkach MMA, co mocno spodobało się jego fanom.

O życiu prywatnym mężczyzny jednak niewiele wiadomo. Przez te wszystkie lata sportowiec nie związał się na stałe z żadną kobietą, a także nieczęsto porusza ten temat.

Na temat życia prywatnego Pudziana wiadomo tyle, że ma brata Krystiana, który nie poszedł śladami brata, lecz wybrał inną ścieżkę kariery - muzykę.

Ta fotografia robi w sieci szał!

Niedawno pisaliśmy, że Krystian Pudzianowski przywitał na świat córeczkę. Mariusz Pudzianowski zaś, czyli wujek czteromiesięcznej dziewczynki opublikował ostatnio bardzo poruszającą fotografię, która przedstawia jego wraz z bratanicą.

Pod fotografią znajdował się podpis informujący, że “mała Pudzianka” ogląda z wujkiem Mariuszem MMA. To rozbawiło fanów do łez!

fot. sport.se.pl