Najbardziej wyczekiwany czas w roku już niebawem! Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami i choć w tym roku nie będą wyglądać tak jak zazwyczaj, nie przeszkadza to w ozdabianiu własnych mieszkań przez miłośników tego magicznego czasu. Wiele celebrytów postanowiło już miesiąc prędzej przystroić mieszkania i ubrać choinki. O kim mowa?

Jak wiadomo, tegoroczne Święta Bożego Narodzenia nie będą wyglądać tak jak w latach poprzednich. Niestety, trwająca od wielu miesięcy i dynamicznie się rozprzestrzeniająca pandemia groźnego koronawirusa sprawiła, że ten rok jest specyficzny.

Święta, wedle zapowiedzi rządzących spędzimy tylko z najbliższymi kilkoma osobami, zatem w rodzinach, gdzie była tradycja spędzania tych dni w szerokim gronie tegoroczne celebrowanie będzie o wiele skromniejsze.

Ponadto, powodem, dla którego wprowadza się znaczne ograniczenia w liczbie możliwych gości podczas świąt jest także obawa o osoby starsze, które podczas spotkań rodzinnych mają styczność z wieloma osobami, a jak wiadomo, seniorzy są najbardziej narażeni na ciężki przebieg COVID-19.

Gwiazdy już ubrały choinkę!

Wszelkie panujące obostrzenia nie powstrzymały jednak miłośników świąt do przystrojenia własnych mieszkań - wśród nich znajduje się sporo celebrytów, jak Anna Lewandowska, Weronika Rosati, Kylie Jenner, a nawet Melania Trump.

Mimo że do świąt pozostał niecały miesiąc, wiele osób już teraz próbuje wprowadzić do swoich mieszkań świąteczny, magiczny klimat!

fot. plejada.pl