Leon Niemczyk był bez wątpienia jednym z najwybitniejszych i najbardziej utalentowanych aktorów, jakich wydał nasz kraj. W tym roku mija już 14 lat od jego śmierci. Jak każda wielka osobistość, często zmuszony był on do ukrywania, a nawet kłamania na temat pewnych szczegółów ze swojego życia prywatnego. Wiele kontrowersji przynosiła aktorowi kwesta jego życia miłosnego oraz, oczywiście, majątku. Po latach prawda w końcu wyszła na jaw.

Największe tajemnice Leona Niemczyka

Aktor znany był głównie ze swoich występów w takich produkcjach jak "Szatan z siódmej klasy", "Złotopolscy" czy "Przedwiośnie", lecz na koncie miał ich znacznie więcej. Niemczyk cieszył się sympatią ze strony widzów - zawsze uchodził za ciepłego i serdecznego człowieka. Jak się jednak okazuje, skrywał on wiele tajemnic - dotyczących rodziny, romansów oraz pieniędzy.

Niemczyk w szerokim gronie uchodził za polskiego Casanovę. Sam w wielu wywiadach przyznawał, że ma szczególne powodzenie wśród płci pięknej.

"Nic na to nie poradzę, że ciągle podobam się kobietom. Jestem rozrywkowym facetem, pędziwiatrem, który nie potrafi usiedzieć w miejscu" - stwierdził w programie "Kawa czy herbata".

Jak się jednak okazało, aktor znacznie koloryzował swoje relacje z kobietami. Jego córka, Monika, owoc pierwszego małżeństwa artysty, skutecznie dementowała jego słowa odnośnie licznych romansów. Te jednak związki, które były prawdziwe, bardzo negatywnie odbiły się na życiu Niemczyka...

Aktor szczególnie pilnie strzegł tajemnic dotyczących jego majątku. We wszelkich wywiadach i rozmowach bardzo zręcznie unikał tego kontrowersyjnego tematu. Chociaż przez długi czas uchodził on za bogacza, to niestety życie nie było dla niego tak łaskawe. Pod koniec życia wspominał on, iż kobietom, z którymi się wiązał, zależało tylko... na pieniądzach. Liczne małżeństwa i związki doprowadziły do tego, że wybitny aktor żył bardzo skromnie. Jak jednak sam przyznał - "za błędy trzeba płacić".

Zobacz także: Ustawa o szczególnych działaniach zapobiegających rozprzestrzenianiu się COVID-19 uległa zmianie. Chodzi o pracujących zdalnie

Może cię zainteresować: W Porcie Praskim ma powstać kościół jak z przyszłości. Projekt wzbudził ogromne emocje

Pisaliśmy również o: To już oficjalne, po długich obradach rządzący zadecydowali. Nadchodzą spore zmiany, które Polacy odczują już za tydzień