Justyna Kowalczyk właśnie podzieliła się ze swoimi fanami informacją, że niebawem zrobi coś, na co czekała przez pewien czas. Nie mogła się powstrzymać, wszystko przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych! O czym mowa?

Niemal każdy wie, że Justyna Kowalczyk należy do najlepszych sportowców w kraju. Jest polską biegaczką narciarską z wieloma imponującymi osiągnięciami. Wielokrotnie zdobywała mistrzostwo olimpijskie i mistrzostwo świata, co zdecydowanie przyczyniło się do ogromnego szacunku i uznania, jakimi jest obdarowywana przez tysiące fanów z całego świata.

Wczoraj za pośrednictwem portalu społecznościowego Justyna Kowalczyk przekazała, że już niebawem zrobi coś, na co czekali wszyscy Polacy...

Justyna Kowalczyk nie może się już doczekać!

Jak wiadomo, podczas ostatniej konferencji prasowej rządzący poinformowali Polaków, że... pozostałe sklepy w galeriach handlowych ponownie zostaną otwarte od dziś, 28 listopada 2020 roku.

W związku z tym, że zaczyna się czas przedświątecznego szaleństwa i zakupów, wiele osób odetchnęło z ulgą na myśl, że nie będzie musiało zamawiać prezentów dla najbliższych drogą internetową.

Okazuje się, że wśród takich osób znajduje się także Justyna Kowalczyk, która wczoraj za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazała, że także wybiera się na zakupy! Po zamieszczonym wpisie łatwo można zauważyć, że kobieta nie kryje radości z tego powodu.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: WARSZAWA: NAJNOWSZE INFORMACJE O SZPITALU NA STADIONIE NARODOWYM. PLACÓWKA W DALSZYM CIĄGU ŚWIECI PUSTKAMI, A KOSZTY JEJ UTRZYMANIA SĄ NIEBOTYCZNIE WYSOKIE