Małgorzata Socha ostatnio opublikowała bardzo zaskakującą fotografie, która zrobiła prawdziwą furorę w sieci. Internauci są bardzo zachwyceni i wręcz nie mogą się napatrzeć! Zgodnie zgadzają się w przekonaniu, że gwiazda, ale i osoba znajdująca się obok wyglądają fenomenalnie. O kim mowa?

Małgorzata Socha należy do grona najbardziej popularnych i lubianych przez widzów aktorek polskich. Kobieta przez wiele lat kariery aktorskiej zaskarbiła sobie ogromne uznanie i rozpoznawalność dzięki udziałowi przede wszystkim w filmach oraz kultowych serialach polskich.

Kobieta występuje między innymi w takich hitach, jak to „Och, Karol 2”, „Śniadanie do łóżka”, „Wkręceni 2” czy „Jak poślubić milionera?”.

Wizerunek Małgorzaty Sochy można także ujrzeć w licznych kampaniach reklamowych – ostatnią jest udział w reklamach salonu meblowego „Agata meble”, a humorystyczne i bardzo zapamiętywalne reklamy telewizyjne od razu przypadły do gustu widzom.

Małgorzata Socha opublikowała fotografię z... mamą!

Fani Małgorzaty Sochy doskonale wiedzą, że aktorka prowadzi bardzo aktywne życie w mediach społecznościowych. I mimo tego, że zazwyczaj chroni swojego życia prywatnego i rzadko publikuje zdjęcia z rodziną, tym razem zrobiła wyjątek!

Socha dodała fotkę ze swoją mamą, a internauci wręcz oszaleli. Stwierdzili, że obie kobiety wyglądają naprawdę fenomenalnie i oszałamiająco, niemal jak siostry.