Mikołaj Roznerski to jeden z najprzystojniejszych aktorów w naszym kraju! Mężczyzna cieszy się ogromną popularnością oraz sympatią wśród swoich fanek. Jak się okazuje, ostatnio zdobył jeszcze większe uznanie!

Mikołaj Roznerski bierze udział w dobroczynnym projekcie!

Jak informuje portal Wirtualna Polska, Mikołaj Roznerski został zaproszony do udziału w projekcie charytatywnym jakim jest „Kalendarz Dżentelmeni 2021”. Z tego też powodu na swoim Instagramie opublikował zdjęcie, które natychmiast zyskało setki polubień oraz komentarzy!

Jak się okazuje, aktor opublikował post, w którym zestawił swoje aktualne, czarno – białe zdjęcie ze zdjęciem sprzed 20 lat! Jak przyznał, fotografię z czasów dzieciństwa zrobił mu jego tata.

- Omg nigdy w życiu bym nie zgadła, że to Ty po lewej... ależ perełka – skomentowała post jedna z fanek.

Niesamowita fryzura!

Faktycznie, trudno na pierwszy rzut oka zauważyć, że chłopiec sprzed lat to Mikołaj Roznerski. Młody aktor wyglądał niegdyś zupełnie inaczej!

Na fotce pozuje w ogromnej koszulce, którą założył na bluzę, Jednak największą uwagę przykuwa jego fryzura, która jest dość specyficzna! Uczesanie idealnie odzwierciedla bowiem trendy lat 80’ i 90’.

Przypomnijmy, że fryzura ta była także popularna na zachodzie. Z takim uczesaniem kojarzy między innymi serialowego MacGyvera czy też Gorga Clooneya.

Fanki są pod wrażeniem wyglądu aktora! Nie ulega wątpliwości, że już za młodych lat Mikołaj Roznerski podbijał serca swoich koleżanek!

Jak informował portal "Wiesz": POJAWIŁY SIĘ MASOWE KONTROLE W MILIONACH DOMÓW W CAŁEJ POLSCE. KONTROLERZY MOGĄ ZAPUKAĆ DO NASZYCH DRZWI W KAŻDEJ CHWILI. KARA JEST NAPRAWDĘ WYSOKA

Przypomnij sobie: WARSZAWA: JUŻ NIEBAWEM NA ULICACH MIASTA ROZBŁYSNĄ ŚWIATŁA I OZDOBY ŚWIĄTECZNE. W TYM ROKU JEDNAK BĘDZIE ICH ZNACZNIE MNIEJ NIŻ ZAZWYCZAJ. O CO CHODZI

Portal "Wiesz" pisał również: SENIORZY JUŻ W PRZYSZŁYM ROKU MOGĄ SPODZIEWAĆ SIĘ KOLEJNEGO I ZUPEŁNIE NOWEGO ŚWIADCZENIA. DO EMERYTÓW W POLSCE TRAFIĄ SPORE PIENIĄDZE. ILE DOSTANĄ