Jak informuje portal Super Express, ostatni czas nie był zbyt dobry dla Jarosława Kreta. Jakiś czas temu znany prezenter przekazał informacje na temat zakażenia koronawirusem. Okazuje się, że mężczyzna spędził w izolacji aż 1,5 miesiąca!

Prezenter bardzo ciężko przeszedł zakażenie!

W wywiadzie, którego Jarosław Kret udzielił dla portalu Super Express, przyznał, że przeszedł zakażenie koronawirusem bardzo poważnie. Prezenter wyznał, że najgorsze było pierwsze 10 dni, kiedy to nie przyjmował nic innego poza wodą, co przyczyniło się do ogromne utraty wagi! Jarosław Kret stracił bowiem aż 10 kilogramów!

Dodatkowo przez kilka dni prezenter zmagał się z gorączką dochodzącą do nawet 40 stopni Celsjusza, a także zmagał się z zapaleniem płuc. Nie ulega więc wątpliwości, że był to dla niego niezwykle trudny czas.

- Miałem bardzo ostry stan covidowy i w wyniku tego przyszło zapalenie płuc też bardzo ciężkie, rozległe i masywne. Wychodzę z tego. Muszę do końca tygodnia siedzieć w domu. Ale jestem pod opieką lekarzy. Bez przerwy mam jakieś badania, co drugi dzień – przyznał reporter podczas rozmowy z dziennikarzami Super Expressu.

Prezenterowi sporo radości sprawia jego auto!

Okazuje się jednak, że ostatnio Jarosław Kret zasiadł za kółkiem swojego ukochanego Audi. Okazuje się, że niedawno prezenter zmienił swoje białe Audi Q5 na czarnego SUV-a tej samej generacji.

Samochód Jarosława Kreta, z automatyczną skrzynią biegów i 2 – litrowym silnikiem TDI wykazuje się ogromnymi osiągnięciami. Jak się okazuje, za taki samochód trzeba zapłacić około 194 tysięcy złotych!

Jak informował portal "Życie": WARSZAWA: JEDEN ZE STOŁECZNYCH PARKÓW PRZESZEDŁ OGROMNĄ ZMIANĘ. CAŁKOWITY KONIEC REMONTU ZBLIŻA SIĘ WIELKIMI KROKAMI. MIESZKAŃCY NIE KRYJĄ OGROMNEJ RADOŚCI

Przypomnij sobie: PREMIER MATEUSZ MORAWIECKI PRZEDSTAWIŁ ZAŁOŻENIA NOWEGO PROGRAMU POMOCOWEGO DLA MILIONÓW POLAKÓW. POJAWIŁA SIĘ KOLEJNA TARCZA. ZNANE SĄ WARUNKI

Portal "Życie" pisał również: DO MEDIÓW TRAFIŁ TAJNY PLAN PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI. NA JAW WYSZŁO, KTO MIAŁBY ZOSTAĆ NASTĘPCĄ ANDRZEJA DUDY. KOLEJNYM KANDYDATEM PARTII W NASTĘPNYCH WYBORACH PREZYDENCKICH MA BYĆ KOBIETA