Nie ma wątpliwości, że Adam Małysz jest legendą skoków narciarskich w naszym kraju! Przez wiele lat nikt nie pokonał go podczas Pucharu Świata! Nie jest więc niczym dziwnym, że wysokie wygrane przyniosły sportowcowi ogromne zarobki.

Przepiękny dom skoczka!

Jak informuje portal Ze Stadionu, dzięki zarobionym pieniądzom Adam Małysz był w stanie zapewnić swojej rodzinie niesamowicie piękny i luksusowy dom. To w nim popularny skoczek odpoczywa, po latach spędzonych na skoczni.

Dom Adama Małysza znajduje się oczywiście w jego rodzinnym mieście – Wiśle. Według informacji przekazanych przez media, posiadłość pochłonęła około 2 milionów złotych!

Na piętrze domu znajdują się trzy sypialnie, natomiast na parterze ogromny salon z kominkiem. W domu znajduje się także sauna oraz siłownia, a z okien rozciąga się niesamowity widok na góry, który skoczek może podziwiać także z ogromnego tarasu i ogrodu przed domem.

Adam Małysz woli spędzać czas produktywnie!

- Wspaniale jest wyjść na taras i ujrzeć piękny widok. A przy tym mam spokój i ciszę. Mam więcej swobody, nie jestem podglądany, gdy robię coś na powietrzu. A ostatnio sporo pracowałem w ogrodzie – wyznał jakiś czas temu skoczek, podczas rozmowy z Super Expressem.

Co więcej, skoczek na swoim Instagramie udostępnia zdjęcia oraz filmiki, na których możemy dostrzec jak sam wykonuje drobne remonty, a także sprząta oraz pracuje w ogródku! Jak sam przyznaje woli spędzać czas produktywnie niż całe dnie siedzieć na kanapie!

Jak informował portal "Wiesz": POJAWIŁY SIĘ MASOWE KONTROLE W MILIONACH DOMÓW W CAŁEJ POLSCE. KONTROLERZY MOGĄ ZAPUKAĆ DO NASZYCH DRZWI W KAŻDEJ CHWILI. KARA JEST NAPRAWDĘ WYSOKA

Przypomnij sobie: WARSZAWA: JUŻ NIEBAWEM NA ULICACH MIASTA ROZBŁYSNĄ ŚWIATŁA I OZDOBY ŚWIĄTECZNE. W TYM ROKU JEDNAK BĘDZIE ICH ZNACZNIE MNIEJ NIŻ ZAZWYCZAJ. O CO CHODZI

Portal "Wiesz" pisał również: JAKIE BĘDZIE BOŻE NARODZENIE 2020? ILE POLACY PLANUJĄ WYDAĆ NA ORGANIZACJĘ ŚWIĄT I PREZENTY? EKONOMIŚCI ROZWIEWAJĄ WĄTPLIWOŚCI. SPORE ZASKOCZENIE