Jak podaje portal "Wirtualna Polska", politycy Solidarnej Polski coraz częściej podnoszą temat opuszczenia przez nasz kraj Unii Europejskiej i pójścia w ślady Wielkiej Brytanii. Tomasz Kammel w wymownym wpisie postanowił skomentować tę kwestię.

O "polexit" coraz głośniej

Po zapowiedzi Mateusza Morawieckiego o zawetowaniu unijnego budżetu w mediach i wśród polityków coraz częściej mówi się o "polexit". Europosłanka z Solidarnej Polski, Beata Kempa stwierdziła, że znaczenie unijnych funduszy nie powinno być przez nas przeceniane.

Inny z polityków tej partii, Michał Wójcik stwierdził, że na interesy naszego kraju nie nleży patrzeć z perspektywy brukselskich urzędników. O możliwości opuszczenia przez Polskę wspólnoty coraz częściej rozpisują się także prawicowe portale.

Swoją opinię na temat "polexitu" wyraził za pośrednictwem mediów społecznościowych Tomasz Kammel. Do wyrażenia zdania w tym temacie wystarczyło artyście zdjęcie, krótki komentarz i odpowiednie hasztagi.

Komentarz Tomasza Kammela w sprawie "polexitu"

49-letni dziennikarz zamieścił na Instagramie zdjęcie wykonane w okazałym apartamencie, z którego widać panoramę stolicy. Fotografię Kammel opatrzył komentarzem "Czerwień i biel pięknie komponują się z niebieskim i nic bym tu nie majstrował".

Do tego dołączył kilka hasztagów: #polexit #cogitoergosum #rozsądek #europa #polska #wspólnaeuropa #winwin. Jak widać stanowiska dziennikarza jest bardzo jednoznaczne i nie jest w nim odosobniony.

Podzielacie opinię Tomasza Kammela?

To też może cię zainteresować: Jacek Braciak postanowił zdradzić, co naprawdę dzieje się za kulisami TVN. Aktor nie przebiera w słowach. Jego wypowiedź naprawdę ścina z nóg

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Zaskakująca wypowiedź Jolanty Kwaśniewskiej na temat swojego małżeństwa. Wyjawiła prawdę po wielu latach, nikt prędzej tego nie wiedział

O tym się mówi: Nowa przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego wzbudza ogromny strach. “Będziemy w domach, a na ulice wyjdzie pełno wojska”. O co chodzi