Krzysztof Jackowski, jeden z najbardziej popularnych jasnowidzów w Polsce ostatnio ponownie doznał wizji. Przepowiedział coś, co budzi ogromny lęk. Chodzi o sytuację w kraju... Jeśli wizja się sprawdzi, czeka nas trudny czas.

Jasnowidz Jackowski w ostatnich latach stał się jedną z najbardziej zagadkowych i znanych osobistości. Jego przepowiednie zaskakująco często znajdują odzwierciedlenie w rzeczywistości, dlatego mężczyzna ma coraz więcej widzów. Ponadto, zaczęto nawet zatrudniać go podczas trudnych akcji detektywistycznych.

Jasnowidz z Człuchowa przedstawia swoje wizje fanom za pośrednictwem mediów społecznościowych. Ostatnio na platformie YouTube pojawił się najnowszy filmik, w którym podzielił się tą straszną przepowiednią... O co takiego chodzi? Co przewidział jasnowidz Jackowski?

Wojska na ulicach kraju

Jak donosi Super Express, Krzysztof Jackowski poinformował, że w swoich wizjach widział bardzo dużo żołnierzy na ulicach Polski.

- Jakby żołnierze mieli przejąć porządek. (…) Jak gdyby ten rząd nie doczeka kadencji do końca. Ten rząd w jakiś sposób otrząśnie się z władzy. Zrzuci władze z siebie. Zamienione to będzie na wojsko. (…) poczułem coś w rodzaju, jakby wojsko przejmuje decyzyjność. - mówił Krzysztof Jackowski

Trzeba przyznać, że wizja ta jest przerażająca, lecz nie wydaje się być nieprawdopodobna, biorąc pod uwagę liczne protesty przeciwko obecnej władzy.