Jolanta Kwaśniewska postanowiła ostatnio nieco bardziej otworzyć się przed mediami i wyznała zaskakującą prawdę o swoim małżeństwie. Wyjawiła prawdę po wielu latach, niemalże nikt prędzej tego nie wiedział! O co chodzi?

Jak wiadomo, Jolanta Kwaśniewska przez dekadę, w latach 1995 - 2005 pełniła funkcję pierwszej damy, kiedy to Aleksander Kwaśniewski pełnił rolę Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Kobieta zdobyła serca Polaków swoim zaangażowaniem w sprawy społeczne oraz niebanalnym wyczuciem stylu. Kwaśniewska uchodziła – i w dalszym ciągu uchodzi – za kobietę z niebywałą klasą i elegancją.

Dzięki temu, a także swojej wyjątkowej osobowości i aktywnemu zaangażowaniu w liczne sprawy społeczne oraz charytatywne zaskarbiła sobie sympatię wielu Polaków, a swoje obowiązki wykonywała wzorowo.

Nikt o tym nie wiedział!

Niedawno Jolanta Kwaśniewska podzieliła się ze światem czymś, o czym nie wiedział niemalże nikt. Opowiedziała o swojej relacji z mężem, która nie zawsze wyglądała kolorowo.

Była pierwsza dama wyznała, że kiedy jej mąż pełnił rolę prezydenta, rzadko miał czas na rodzinę. Bardzo często nie było go w domu.

- Była komisja konstytucyjna, a wcześniej Okrągły Stół. Zawsze coś... Tak naprawdę byłam matką samotnie wychowującą dziecko [...] Pamiętam rok 1993, nasza córka miała 12 lat. Męża przez tydzień nie było w domu - mówiła w jednym z udzielonych wywiadów.

Jak donoszą media, Aleksander Kwaśniewski był tego świadomy, lecz po latach wyznaje, że jest niezmiernie wdzięczny żonie za wszystko.

fot. http://radiozet.pl/