Jak podaje portal "Radio Zet", na profilu w mediach społeczościowych Filip Hajzer zamieścił zdjęcie, na którym widać zabawną wpadkę jego partnerki z "Dzień dobry TVN", Małgorzaty Ohme. Co na to internauci?

Wpadka Małgorzaty Ohme

Prowadzenie programów na żywo nie jest zadaniem łatwym. Nie trudno o gafę, której niestety w żaden sposób nie da się cofnąć, usunąć, czy wyciąć. Ostatnio o urokach programów śniadaniowych na żywo przekonała się Małgorzata Ohme, która wspólnie z Filipem Hajzerem prowadzi "Dzień dobry TVN".

Niedzielnego poranka Małgorzata Ohme z pewnością nie może zaliczyć do udanych. Prowadząca przewróciła stolik i fotel na planie programu, a zdjęciem z jej wpadki na swoim Instagramie podzielił się Filip Hajzer. Zdjęcie opatrzył komentarzem, w którym zwrócił uwagę, że poranki bywają trudne i zapytał swoich obserwatorów, jak zaczęła się ich niedziela?

Sam Filip Hajzer ma na swoim koncie wiele wpadek w trakcie prowadzenia programu "Dzień dobry TVN". Jedną z najszerzej komentowanych i najbardziej krytykowanych była ta, w której w kpiący sposób wyśmiał ataki paniki, które dla wielu osób są poważnym problemem. Widzowie domagali się nawet wówczas usunięcia Hajzera z programu.

Jak internauci skomentowali wpadkę Małgorzaty Ohme? Wielu było pod wrażeniem tego, że Filipowi Hajzerowi udało się zachować powagę w tej dość zabawnej sytuacji i zachować pełen profesjonalizm. Znalazły się jednak osoby, które zwróciły uwagę na to, że Filip Hajzer nie pomógł swojej koleżance, tylko "dobrze wyglądał".

A wy, co sądzicie o całej sytuacji?

To też może cię zainteresować: Jest decyzja o zniesieniu zakazu handlu w niedzielę. Ogromna rzesza Polaków czeka na podjęcie działań. Szykuje się spore niezadowolenie obywateli

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niespodziewane odejście gwiazdy "Korony królów" poruszyło całą Polskę. Artyści pogrążeni w smutku

O tym się mówi: Zaskakujące znalezisko na pustyni. Aż trudno uwierzyć, że to wydarzyło się naprawdę. Zdjęcia obiegły cały świat